سیمرغسیمرغ

«گیرنده» تازه ترین فیلم سینمایی سعید راد که در جشنواره سی اُم فجر هم توجه منتقدان را به خود جلب کرده بود از اواخر آذرماه و تقریبا همزمان با شب یلدا در سینماهای تهران و شهرستانها روی پرده خواهد رفت.


به گزارش شبکه ایران «گیرنده» تازه ترین فیلم سینمایی سعید راد که در جشنواره سی اُم فجر هم توجه منتقدان را به خود جلب کرده بود از اواخر آذرماه و تقریبا همزمان با شب یلدا در سینماهای تهران و شهرستانها روی پرده خواهد رفت. قرارداد اکران این فیلم برای نمایش در گروه سینمایی قدس بسته شده و فیلم بعد از «زندگی خصوصی آقا و خانم میم» اکران خواهد شد.


حبیب اسماعیلی پخش کننده فیلم با اعلام این خبر به شبکه ایران افزود:«هرچند اوایل دی ماه به واسطه نزدیکی به جشنواره زمان خوبی برای اکران نبود اما به هر حال چاره ای جز این هم نبود یعنی اگر فیلم را در این زمان هم اکران نمی کردیم ممکن بود دیگر تا پایان سال هیچ زمان بهتری پیدا نکنیم. اگر هم فیلم را نگه می داشتیم برای سال آینده باز هم معلوم نبود زمان مناسبی برای اکران پیدا کنیم یا نه.»


مدیر رسانه فیلمسازان ادامه می دهد:«البته «گیرنده» هم داستان خوبی دارد و هم بازیهای خوبی و امیدوارم در همین اکران هم بتواند توجه مخاطبان را به خود جلب کند.»گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: inn.ir


مطالب پیشنهادی:
ایندیانا جونز واقعی از سازندگان ایندیانا جونز شکایت کرد!
در 100 سال گذشته بریتانیا کدام رمان بهترین بوده است؟
عکسخانه شهر میزبان مشاهیر علم، فرهنگ و ورزش ایران می شود
5شهر برتر گردشگری جهان کدامند؟
باز هم«آلیس» به «سرزمین عجایب» باز می گردد؟
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
دی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمیدی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمی

نهمین فیلم بلند کوئنتین تارانتینو یک کمدی-درام سیاه با بازی لئوناردو دی‌کاپریو و برد پیت در نقش‌های اصلی است که داستان یک ستاره تلویزیونی رو به فراموشی و بدلکار او را در اواخر دهه ۱۹۶۰ میلادی روایت می‌کند

ads-culture-left-2
 
X