مرزبان با ابراز خرسندی از بازی ایرج راد و دانیال حکیمی در این نمایش اضافه کرد: خوشحالم که ایرج راد پذیرفت، دوباره با ما همکاری کند و کوتاهی و بلندی نقش برایش مهم نیست.

دانیال حکیمی با بازی در نمایش « پلکان » نوشته‌ی زنده‌یاد اکبر رادی و کار هادی مرزبان بار دیگر به صحنه تئاتر برمی‌گردد.

هادی مرزبان این روزها مشغول تمرین نمایش «پلکان» است و قرار است این نمایش با بازی بازیگرانی چون دانیال حکیمی، ایرج راد، علی رامز، صدرالدین حجازی، خسرو احمدی، روح‌الله کمانی، مهدی عبادتی، مژگان خالقی، علی خازنی، محمد اسدی، محمد علایی، علیرضا ناصحی، پرستو دامغانی، باقر مرادی، اکبر داوودی، شبیر پرستار، مرتضی ریحانی، عباس شامحمدی و ... به صحنه برود.

دانیال حکیمی که برای سومین بار در نمایشی از هادی مرزبان به صحنه می‌رود، در نمایش «پلکان» نقش «بلبل» را بازی می‌کند و ایرج راد که در بیشتر نمایش‌های مرزبان بازی کرده، نقش «آقا گل» را ایفا می‌کند.

هادی مرزبان که 28 سال پیش نمایش «پلکان» را برای اولین بار اجرا کرده بود به ایسنا گفت: تفاوت این «پلکان» تا آن «پلکان» به اندازه 28 سال است به هر حال مسایل امروز جامعه ما با 28 سال پیش تفاوت بسیاری دارد و ما بازتاب این تفاوت‌ها را در اجرای دوباره‌مان خواهیم داشت.

وی یادآور شد: به دلیل همین تفاوت‌هاست که از بازیگران قبلی فقط یکی دو نفر حضور دارند که نقش‌شان هم همان نقش‌های قبلی نیست.

مرزبان با ابراز خرسندی از بازی ایرج راد و دانیال حکیمی در این نمایش اضافه کرد: خوشحالم که ایرج راد پذیرفت، دوباره با ما همکاری کند و کوتاهی و بلندی نقش برایش مهم نیست. از سوی دیگر چند جوان در این نمایش بازی می‌کنند که مطمئنم استعدادشان در زمینه بازیگری شکوفا و معرفی خواهد شد.

به گزارش ایسنا، هادی مرزبان این نمایش را ابتدا در جشنواره تئاتر فجر اجرا می‌کند و پس از آن اجرای آن را در قالب اجرای عمومی در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر ادامه می‌دهد.

در اجرای این اثر نمایشی، فریبا ورکیانی و مهری آسایش به عنوان دستیاران کارگردان و آزیتا خرمی به عنوان منشی صحنه حضور دارند.گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: isna.ir
 


مطالب پیشنهادی :
باز هم«آلیس» به «سرزمین عجایب» باز می گردد؟
"خسته نباشید!" با کنار گذاشتن "باران کوثری" به پایان رسید!
فیلم ضد اسلامی در راه است
موسیقیدان‌های ایرانی در «گرمی» 2013 نامزد شده اند؟
نظر همایون شجریان در مورد صدای حامد بهداد چیست؟
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
استقبال از فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» تارانتینو در کن استقبال از فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» تارانتینو در کن

فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» با حضور ستاره‌های هالیوودی در جشنواره کن رونمایی شد و با استقبال گسترده مخاطبان همراه شد

 
X