مدرسه‌ی هنرهای تجسمی ایده برای بزرگداشت امید عباسی، آتش‌نشانی که جان خود را برای نجات یک کودک از دست داد، جشنواره‌ای برگزار می‌کند.
 آرش سلطان‌علی اظهار کرد: مدرسه‌ی هنرهای تجسمی ایده جشنواره‌ای برگزار می‌کند که هدف از برگزاری آن تجلیل و تکریم حرکت قهرمانانه‌ی‌ امید عباسی، آتش‌نشانی است که جان خود را برای نجات دادن جان یک کودک، از دست داد.

او افزود: جشنواره‌ی امید شامل یک مسابقه‌ی تصویرسازی از واقعه‌ی پیش‌ آمده‌ است. به این ترتیب که آثار تهیه شده داوری می‌شوند و آثار منتخب در گالری مدرسه‌ی ایده به نمایش در می‌آیند. آثار راه یافته به نمایشگاه به صورت کتاب منتشر می‌شوند.

این هنرمند گفت: آثار دریافت شده توسط هنرمندانی مانند کمال طباطبایی، مرتضی یزدانی، مهشید آسوده‌خواه، هرمز حقیقی و مریم کی‌بخت داوری می‌شوند و پس از آن به سه نفر اول این جشنواره جوایزی شامل یک دوره‌ی کامل آموزش حرفه‌ای تصویرسازی یک‌ساله به انضمام یک مجموعه‌ی کامل از کتاب‌های مدرسه‌ی هنرهای تجسمی ایده اهدا می‌شود.

او افزود: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را از دو طریق ارسال به دبیرخانه‌ی جشنواره به آدرس خیابان کریم‌خان‌زند، خیابان هجدهم، پلاک 26 یا ایمیل به آدرس info@ideaschool.ir برای داوری بفرستند.

 دریافت آثار از بیستم اردیبهشت آغاز شده و تا بیستم خرداد ماه ادامه دارد و برندگان این جشنواره نیز در بیست و چهارم خرداد ماه معرفی می‌شوند.


گردآوری:  گروه  فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع:isna.ir  مطالب پیشنهادی:
لیلا حاتمی در مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم کن+ تصاویر
کدام فیلم از ایران مسافر فستیوال کن شد؟
یک تصمیم غیر منتظره برای مهران مدیری
شصت و هفتمین جشنواره فیلم کن آغاز شد+ تصاویر مراسم افتتاحیه و فرش قرمز
اولین تصاویر لیلا حاتمی در هئیت داوران جشنواره کن
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
آشنایی با معماری شگفت انگیز سی و سه پل اصفهان آشنایی با معماری شگفت انگیز سی و سه پل اصفهان

یکی از مشهورترین و زیباترین جاذبه‌های گردشگری و اماکن تاریخی ایران سی و سه پل یا همان پل الله وردی خان است که در شهر اصفهان قرار دارد. در این مطلب تصمیم داریم به معماری سی و سه پل بپردازیم و حقایق جالبی را در رابطه با این مکان تاریخی مطرح کنیم

 
X