«فرشاد منجزی» مسئول تشریفات مراسم افتتاحیه و اختتامیه جشنواره بیست و هفتم فجر اعلام کرد: مشکلاتی که بر سر راه برگزاری مراسم افتتاحیه در...


در پی اخبار منتشر شده پراکنده در برخی خبرگزاری ها و سایت ها، مبنی بر برگزاری مراسم افتتاحیه بیست و هفتمین جشنواره فیلم فجر، در سالن وزارت کشور این خبر از سوی روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی تکذیب شد.
با اعلام روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر امسال در برج میلاد برگزار می‌شود.

این در حالی‌است که روز گذشته برخی خبرگزاری‌ها اعلام کردند که تالار بزرگ وزارت كشور همچون سال گذشته میزبان مراسم افتتاحیه جشنواره بین‌المللی فیلم فجر خواهد بود.

برپایه اعلام روابط عمومی جشنواره، مراسم افتتاحیه بیست و هفتمین جشنواره فیلم فجر یازدهم بهمن در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود.

«فرشاد منجزی» مسئول تشریفات مراسم افتتاحیه و اختتامیه جشنواره بیست و هفتم فجر اعلام کرد: مشکلاتی که بر سر راه برگزاری مراسم افتتاحیه در برج میلاد وجود داشت حل شده و افتتاحیه در این سالن با 1400 میهمان برگزار می‌شود.

وی افزود: هنوز سالن اختتامیه مشخص نشده است. اگر شرایط برگزاری مناسب باشد و به نتیجه برسیم که می‌توانیم میزبانی مناسب برای مدعوین این ضیافت باشیم. احتمال دارد اختتامیه هم در این سالن برگزار شود.

مراسم افتتاحیه بیست و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر روز یازدهم بهمن ماه در برج میلاد تهران خواهد شد.

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر از 12تا 22بهمن ماه جاری در تهران برگزار می‌شود.
 
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: fardanews.com
 

 

 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X