این درحالی است كه ماه‌ها از اختلافات موجود میان اتحادیه بازیگران با استودیوها و تهیه‌كنندگان هالیوود می‌گذرد و هر دو سوی اختلاف به شدت از تكرار اعتصاب...
 
 در پی طولانی شدن درگیری‌های موجود میان اتحادیه بازیگران هالیوود و استودیوهای فیلمسازی، «دوگ آلن»، رییس اتحادیه بازیگران استعفاء داد.
 
«دوگ آلن»، رییس اتحادیه بازیگران هالیوود روز گذشته طی ایمیلی به نشریه سینمایی ورایتی، رسما استعفای خود از این سمت را اعلام كرد.
این درحالی است كه ماه‌ها از اختلافات موجود میان اتحادیه بازیگران با استودیوها و تهیه‌كنندگان هالیوود می‌گذرد و هر دو سوی اختلاف به شدت از تكرار اعتصاب 100 روزه فیلمنامه‌نویسان می‌ترسند، این اعتصاب بیش از 2 میلیارد دلار به صنعت سینمای هالیوود خسارت زد.
در حالیكه «دوگ آلن» خود یكی از طرفداران اعتصاب است و برگزاری چنین اعتصابی مستلزم رای مثبت 75 درصد از اعضای این اتحادیه است، تعدادی از بازیگران مشهور هالیوود از جمله «جورج كلونی»، «سوزان ساراندون» و «سالی فیلد» از «آلن» خواسته بودند تا به جای ترتیب دادن یك اعتصاب از در صلح وارد شود.
بنا براین گزارش، اتحادیه بازیگران هالیوود خواستار افزایش حقوق بازیگران (حداقل 100 هزار دلار در سال) است و این مسئله مستلزم افزایش سهم بازیگران از درآمد فروش گیشه و همچنین نمایش اینترنتی هر فیلم است.

 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: farsnews.com
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X