رسانه‌های گروهی به دنبال این بازیگر هستند تا نظر وی را در مورد حذف او از پروژه ماجراجویانه لاراكرافت جویا شوند. كمپانی برادران وارنر كه تهیه كننده این مجموعه فیلم است، قصد دارد...
 
«آنجلینا جولی» برای پاسخ ندادن به سئوالات خبرنگاران رسانه‌های گروهی خود را از انظار عمومی پنهان كرده است.
 رسانه‌های گروهی به دنبال این بازیگر هستند تا نظر وی را در مورد حذف او از پروژه ماجراجویانه لاراكرافت جویا شوند. كمپانی برادران وارنر كه تهیه كننده این مجموعه فیلم است، قصد دارد دوباره آن را با حال و هوایی تازه تولید كند. قسمت جدید لاراكرافت نه تنها از نظر قصه و فضاسازی متفاوت از دو فیلم قبلی خود خواهد بود بلكه بازیگر تازه‌ای را نیز جایگزین آنجلینا جولی خواهد كرد.
به گفته تهیه كنندگان فیلم، سومین قسمت این پروژه، چیزی كاملا متفاوت خواهد بود و بازی معروف كامپیوتری لاراكرافت را در شكل و شمایل جدیدی در روی پرده سینما به تصویر خواهد كشید.
مهم‌ترین تغییر این است كه قصه اصلی فیلم با یك تحول اساسی روبرو خواهد شد. به این ترتیب لاراكرفت با مأموریت‌های تازه‌ای روبرو می‌شود و كاراكتر‌های شرور قصه هم به صورت جدیدی معروفی خواهند شد.
با این وجود كمپانی برادران وارنر، هنوز بازیگری برای ایفای نقش لاراكرفت - كه شخصیتی ماجراجو مثل ایندیانا جونز استیون اسپیلرگ دارد- انتخاب نكرده است.
این كمپانی قبل از آن قصد دارد یك كارگران مناسب و یك فیلمنامه نویس حرفه‌ای برای قسمت سوم پیدا كند.
اولین قسمت فیلم، سال 2001 به نمایش عمومی در آمد و در سطح بین‌المللی 275 میلیون دلار فروش كرد.
تهیه‌كنندگان فیلم خشنود از این موفقیت، قسمت دوم آن را در سال 2003 روانه بازار كردند اما این فیلم، فقط 157 میلیون دلار فروش داشت. همین مسئله باعث شد تا تولید قسمت جدیدی از فیلم متوقف شود، در طول این مدت، تهیه كنندگان به دنبال راهی بودند تا فیلمی تولید كنند كه وضعیتی شبیه قسمت دوم نداشته باشد.
جولی كه نامزد دریافت اسكار بهترین بازیگر زن برای «بچه عوضی» كینت ایستوود است، مدتی قبل اعلام كرد قصد دارد به تدریج كار بازیگری را راه كرده و به كارخانه‌داری بپردازد. در رابطه با خبر تولید لاراكرفت بدون حضور او هم، سكوت را بر هر چیز دیگر ترجیح داده است.
بازی ویدئویی لاراكرافت اولین بار سال 1996 بخش شد و تا به حال بیش از یك میلیارد بازی آن به فروش رسیده است.
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: farsnews.com
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X