نسیم ادبی بازیگر نقش حمیرا در سریال شهرزاد از فعالیت های این روزهایش گفت.

نسیم ادبی این روزها مشغول چه کاری است؟

نسیم ادبی این روزها مشغول بازی در سریال" شهرزاد" و "طاقباز" است و به‌زودی با نمایش"فرشته مرگ" به روی صحنه می‌رود.

نسیم ادبی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با ما درباره فعالیت‌های اخیرش گفت: این روزها علاوه بر حضور در سریال "شهرزاد 2" و ادامه تصویربرداری این سریال مشغول تمرین نمایش" فرشته مرگ" به کارگردانی مسعود رایگان هستم که قرار است از اول دی‌ماه در سالن حافظ به روی صحنه برود.

وی ادامه داد: همچنین این روزها مشغول دورخوانی و تمرین فیلم سینمایی "طاقباز" به کارگردانی شهرام اسد‌زاده هستم.

بازیگر نقش حمیرا، در سریال "شهرزاد" درباره حضور در فصل دوم این سریال بیان کرد: درباره نقش و اتفاقاتی که برای آن رخ می‌دهد خیلی نمی‌توانم توضیح دهم، چرا که به خواست آقای فتحی قرار است به‌هیچ‌عنوان درباره نقش و سریال صحبتی نشود تا برای بیننده جذابیت بیشتری وجود داشته باشد. در فیلم سینمایی "طاقباز" نیز با سارا خوئینی‌ها، کمند امیرسلیمانی، شاهداحمدلو و سایر دوستان همبازی هستم. این فیلم نیز درباره یک زوج است که اتفاقاتی برای آن‌ها رخ می‌دهد، فیلم در ژانر اجتماعی است و قصه آن درباره شاهرخ است که در مقطعی از زندگی خود پیوسته در تشخیص دنیای واقعی و توهمات معلق است که این موضوع باعث بروز اتفاقات غیرقابل جبرانی برای او و افراد پیرامونش می‌شود.

ادبی همچنین درباره حضور در جشنواره فیلم فجر نیز اظهار کرد: امسال تنها با فیلم " خوب، بد، جلف" به کارگردانی پیمان قاسم‌خانی در جشنواره حضور خواهم داشت. به دلیل مشغله و حضور در عرصه تئاتر خیلی نتوانستم در حوزه فیلم و سریال حضور داشته باشم و بیشتر در عرصه تئاتر فعال بودم.


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : honaronline.ir

 
 

پربیننده های این بخش

 
X