پیمان معادی با بازیگران مشهور هالیوود همبازی شد + عکس
پیمان معادی بازیگر بین المللی سینمای ایران به پروژه بزرگ سینمایی کارگردان مشهور هالیوود پیوسته است

همبازی شدن پیمان معادی با رایان رینولدز و ملانی لورن

کارگردان مشهور هالیوود مایکل بی در حال ساخت فیلم جدیدش با عنوان 6 Underground. است؛ این فیلم فیلمی تخیلی و با بودجه بالایی ساخته می شود.
طبق گفته مجله  Deadline ملانی لورن بازیگر فرانسوی (بازیگر فیلم حرامزاده های لعنتی) و پیمان معادی نویسنده و کارگردان ( بازیگر فیلم های 13 ساعت: سربازان مخفی بنغازی و جدایی) به این فیلم ملحق شده اند.

ملانی لورن,پیمان معادی 
پیمان معادی و ملانی لورن


از دیگر بازیگران مشهوری که در فیلم با پیمان معادی همبازی است، رایان رینولدز بازیگر مشهور هالیوود و بازیگر فیم های دد پول Deadpool  است.
پیمان معادی که قبلا نیز در یکی از فیلم های این کارگردان (مایکل بی) به نام 13 ساعت: سربازان مخفی بنغازی بازی کرده بود یکی از معدود بازیگران ایرانی با کارنامه بین المللی است.

6Undergroundپوستر فیلم 6Underground


پیمان معادی سال 1349 در شهر نیویورک  از پدر و مادری ایرانی متولد شد. پدر او یک وکیل بود و آنها بعد از 5 سالگی پیمان معادی به ایران بازگشتند. او در رشته مهندسی متالوژی ازدانشگاه آزاد کرج فارغ التحصیل شد.
این بازیگر بین المللی کار سینما را ابتدا با فیلنامه نویسی شروع کرد و اولین تجربه بازیگری اش در فیلم «درباره الی» اصغر فرهادی بود.

از دیگر بازیگران فیلم می‌توان به آدریا آریونا، کوری هاوکینز، مانوئل گارسیا روفو و بن هاردی اشاره کرد.
هنوز اطلاعات زیادی در مورد جزئیات این 6 Underground منتشر نشده است.بیشتر بدانید : دردسرهای جدیدی که پیمان معادی به خاطر بازی در نقش مترجم سیا گرفتار آن شد!

بیشتر بدانید : پست ویژه پیمان معادی برای گلشیفته زیبا و هنرمند + عکس

بیشتر بدانید : آنچه باعث آشنایی پیمان معادی با ممیزی شد! + عکستهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ