حضور جنجالی رضا یزدانی با عقابش در اکران مردمی!!
رضا یزدانی در اکران مردمی فیلم ماموریت غیرممکن حضور یافت، اما نکته عجیب آوردن عقابش به مراسم بود

رضا یزدانی و عقابش در اکران مردمی فیلم ماموریت غیرممکن

 غلامرضا فرجی (سخنگوی کارگروه اکران) به حضور یک عقاب در زمان اکران مردمی یکی از فیلم‌های سینمای در حال اکران واکنش نشان داد.

اکران مردمی فیلم سینمایی ماموریت غیرممکن به کارگردانی یعقوب غفاری و تهیه‌کنندگی محمود فلاح با حضور رضا یزدانی، علی اوجی، پادینا رهنما و عسل قرایی در پردیس سینمایی مگامال در حالی برگزار شد که رضا یزدانی همراه خود یک عقاب به سینما آورده بود. هرچند این عقاب در فیلم نیز حضور دارد اما آورده شدن آن توسط رضا یزدانی به اکران مردمی، واکنش‌هایی را به دنبال داشت.

غلامرضا فرجی (سخنگوی کارگروه اکران) در واکنش به حضور یک عقاب در ا کران مردمی فیلم ماموریت غیرممکن توسط رضا یزدانی گفت: این اکران مردمی در سینما مگامال انجام شده و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال بررسی موضوع است.

وی ادامه داد: تمامی سالن‌های سینما در برگزاری اکران‌های مردمی و مراسم‌های ویژه تابع مقررات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان سینمایی هستند و سینمادار مکلف است طبق آیین‌نامه در چارچوب به وظایف خود عمل کند.

فرجی افزود: اکران‌های مردمی امری مرسوم در زمان اکران فیلم‌های سینمایی است اما اجرای برنامه‌ها و مراسم‌هایی علاوه بر اکران فیلم‌ و نمایش آن که اصطلاحا به فوق برنامه معروف است، نیاز به اخذ مجوز جداگانه دارد و سینمادار موظف است که مجوز جداگانه‌ای را برای آنها اخذ کند.

وی ادامه داد: سینماداران باید در اجرای برنامه‌ها تمام موارد بهداشتی و امنیتی را رعایت کنند و موضوع حضور یک عقاب در اکران مردمی فیلم ماموریت غیرممکن قطعا توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بررسی شده و نتایج آن اعلام می‌شود.

 رضا یزدانی,فیلم ماموریت غیرممکن,اکران فیلم,رضا یزدانی و عقابش
رضا یزدانی و عقابش در اکران فیلم ماموریت غیرممکن


رضا یزدانی,فیلم ماموریت غیرممکن,اکران فیلم,رضا یزدانی و عقابش
رضا یزدانی و عقابش در اکران فیلم ماموریت غیرممکن


 

بیشتر بدانید : چهره ای جدید از رضا یزدانی با گریم و لباسی متفاوت در سریال از یاد رفته

بیشتر بدانید : دلیل جالبی که باعث شد رضا یزدانی پس از 20 سال موهایش را کوتاه کند+فیلم

بیشتر بدانید : رضا یزدانی خواننده خیابانی شد! +عکس ظاهر عجیب خواننده

بیشتر بدانید : آیا می دانستید رضا یزدانی دندانپزشک بوده است؟


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: ilna.ir