رابرت داونی جونیور برای فیلم «انتقام جویان: نبرد بی نهایت» توانست دستمزدی در حدود ۷۵ میلیون دلار را به خودش اختصاص دهد؛ پیش‌بینی می‌شود این دستمزد برای «پایان بازی» هم تکرار شود

دستمزد 15 میلیون دلاری رابرت داونی جونیور برای کار سه روزه!!

قرارداد مارول و رابرت داونی جونیور برای حضور در ۶ فیلم در نقش «مرد آهنی» طوری بسته شده که او برای هر فیلم حداقل ۱۰ میلیون دلار به عنوان دستمزد پایه به خودش اختصاص دهد.

این رقم برای دو فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» و «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» که در میان این ۶ فیلم پیش بینی نشده بود عدد به مراتب سنگین تری است.

گفته می‌شود وی برای کار سه روزه در «بازگشت به خانه» ۱۵ میلیون دلار گرفته است. در عین حال به جز این مبلغ او به عنوان تهیه کننده حدود ۲.۵ درصد از سود فیلم‌هایش را هم می‌برد و به اضافه پاداش‌های دیگر در فیلم آخر عدد حقوقش به ۷۵ میلیون دلار رسیده است. حالا هالیوود ریپورتر در گزارشی انتقادی تاکید کرده این رقم که حتی برای ستاره‌های هالیوود هم نامعمول است در فیلم «پایان بازی» هم تکرار شده و داونی جونیور حداقل ۷۵ میلیون دلار برای این فیلم از دیزنی و مارول می‌گیرد.


بیشتر بدانید : ثروتمندترین بازیگران مرد سینمای جهان/ از برد پیت و رابرت داونی جونیور تا شاهرخ خان

بیشتر بدانید : پردرآمدترین بازیگران جهان به ترتیب چه کسانی هستند؟

گفتنی است «انتقام جویان: پایان بازی» از روز ۲۲ آوریل روی پرده سینماها رفته و با بودجه ۳۵۶ میلیون دلاری فعلا حدود ۱.۷۸۶ میلیارد دلار فروخته است؛ فروشی که پیش بینی می‌شود به زودی رکوردهای زیادی را به نام خودش ثبت کند.

بیشتر بدانید : «رابرت داونی جونیور» پلیس می‌شود

بیشتر بدانید : گفتگو با رابرت داونی جونیور، بازیگر فیلم تازه گای ریچی

بیشتر بدانید : رابرت داونی جونیور: بالاخره من هم اسكار می‌گیرم

بیشتر بدانید : «رابرت داونی جونیور» هم به جمع تهیه كنندگان فیلم پیوست

بیشتر بدانید : رابرت داونی جونیور از حس قهرمان بودن می‌گوید

بیشتر بدانید : بازیگر نقش اسپایدرمن برای پیچاندن فیلم دماغش را شکستگردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: tasnimnews.com


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
زوج کلاهبرداری که از نام و اعتبار جورج کلونی سوء استفاده کردند!! زوج کلاهبرداری که از نام و اعتبار جورج کلونی سوء استفاده کردند!!

فرانچسکو گالدِلی ۵۸ ساله و وانیا گُفی ۴۵ ساله، زوجی که از نام و اعتبار جرج کلونی، ستاره بزرگ هالیوود، سوءاستفاده می کردند و از سال ۲۰۱۳ فراری بودند، سرانجام بازداشت شدند

پربیننده ترین اخبار فرهنگ و هنر
درهای مرموز باستانی که باید برای همیشه بسته بمانند! + عکس درهای مرموز باستانی که باید برای همیشه بسته بمانند! + عکس

در‌های قدیمی و باستانی‌ای وجود دارند که هرگز باز نشده‌اند و راز‌های درون این در‌ها برای همیشه مخفی خواهد ماند. این در‌ها به خودی خود رمزآلود هستند و از آنجایی که هرگز باز نشده‌اند سوال‌های بیشتری در خصوص دلیل وجود این در‌ها و باز نشدن آن‌ها وجود دارد

 
X