سلنا گومز هم راه آنجلینا جولی را در پیش گرفت + عکس
سلنا گومز کوچکترین سفیر حسن نیّت یونیسف است و دیدار‌های سرزده‌ای از کودکان داشته است. اینطور که سلنا ادعا می‌کند قصد دارد تا روشنایی بخش زندگی دیگران باشد

کارهای خیرخواهانه سلنا گومز

 سلنا گومز به عنوان یک هنرمند می‌خواهد جهان را به جای بهتری تبدیل کند و امیدوار است که این کار را از طریق انجام امور خیریّه، تأثیر گذار‌تر از هر زمان دیگری محقق کند. او می‌خواهد از قدرت رسانه‌ای و تریبونی که در دست دارد و با صدای رسای خود به مردم کمک کند. آیا او می‌خواهد نقشی همچون آنجلینا جولی و اوپرا وینفری داشته باشد و در فعالیت‌های خیرخواهانه جا پای آن‌ها بگذارد؟

بنا به گزارش یک منبع نزدیک به این هنرمند و به نقل از "هالیوود لایف" سلنا گومز هیچ وقت نسبت به فعالیت‌های خیرخواهانه و بخشش به نیازمندان بیگانه نبوده است. او کوچکترین سفیر حسن نیّت یونیسف است و دیدار‌های سرزده‌ای از کودکان داشته است. اینطور که سلنا ادعا می‌کند قصد دارد تا روشنایی بخش زندگی دیگران باشد.

 سلنا گومز,فعالیت های خیرخواهانه,سفیر حسن نیت یونیسف
فعالیت های خیرخواهانه سلنا گومز


این منبع نزدیک می‌گوید سلنا تمام توجه خود را در زمینه سینما و موسیقی متمرکز کرده که جزو جدایی ناپذیر زندگی او به شمار می‌روند، با این حال او در جستجوی امور دیگری است که او را رو به جلو پیش براند و الهام بخش و دارای تأثیر انسانی شگفت انگیز باشد.

 سلنا گومز,فعالیت های خیرخواهانه,سفیر حسن نیت یونیسف
فعالیت های خیرخواهانه سلنا گومز

 سلنا گومز,فعالیت های خیرخواهانه,سفیر حسن نیت یونیسف
سلنا گومز در مناطق محروم


سلنا می‌گوید قصد ندارد وارد دنیای سیاست شود و دوست دارد در همین جایگاه خود به بچه‌ها و افراد کم سن و سال‌تر از خود که بهره کمتری از زندگی برده اند، کمک کند.

 سلنا گومز,فعالیت های خیرخواهانه,سفیر حسن نیت یونیسف
سلنا گومز سفیر حسن نیت یونیسف


سلنا گومز در سال ۲۰۰۸ میلادی سفیر یونیسف شد. در اولین کار او در یونیسف برای کمک کردن به کودکان به غنا سفر کرد. وی در یونیسف برنامه‌ها و کنسرت‌های خیریه اجرا کرده است.

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: tabnakbato.ir