واکنش متفاوت هنرمندان به رفتار سحر قریشی با یک پاکبان، و ایجاد فضای دوقطبی و دودستگی میان آنان را در ادامه مطلب بخوانید

بازیگران حامی و منتقد سحر قریشی 

دیگر تقریبا همه از ماجرای جنجالی برخورد عجیب سحر قریشی با یک پاکبان مطلع هستند و ویدئوی آن را دیده‌اند. موج سنگین انتقادات و واکنش‌ها باعث شد سحر قریشی با انتشار پستی در اینستاگرامش درباره این موضوع توضیح دهد. اما یکی دیگر از اتفاقاتی که به دنبال راه افتادن این جنجال رخ داده، واکنش متفاوت هنرمندان به سحر قریشی و ایجاد فضای دوقطبی و دودستگی میان آنان است.

بیشتر بدانید : خودشیفتگی سحر قریشی کار دستش داد/ شکایت شهرداری تهران از سحر قریشی! + عکس

پرویز پرستویی و سام درخشانی: مخالفان سحر قریشی

پرویز پرستویی که تقریباً به همه مسائل داغ فضای مجازی واکنش نشان می‌دهد، بنابر همان رویکرد و روشی که در صفحه شخصی‌اش دارد، درباره رفتار سحر قریشی نیز اظهارنظر کرد و در اینستاگرامش ضمن انتقاد از این بازیگر، نوشت: «به نظرم‌ ایشان باید به اون منطقه مراجعه کنه و رسما پای این پاکبان عزیزو ببوسه. حتی باید حکم کنند، این خانم یک روز کامل جای این پاکبان کار کنه، تا دیگه عبرت بشه و برای مزاح کردن راه دیگه‌ای پیدا کنه.»

سام درخشانی هم با انتشار پستی، انتقادات تندی را علیه سحر قریشی مطرح کرد. او این بازیگر را «هنربند» خطاب کرد که با زدوبند بالا آمده و توهم هنرمند بودن دارد و در پایان نوشت: «به امید روزی که صفحه هنر از ننگ اسم آدمایی که دل مردم رو می‌شکونن پاک بشه.»

بیشتر بدانید : پرستویی به سحر قریشی: پای آن پاکبان را ببوس! و سام درخشانی همصدا شد + عکس

حمایت با چاشنی کنایه و نصیحت

اما عده‌ای دیگر از هنرمندان، واکنش متفاوتی به ماجرا داشتند و با کنایه به عکس‌العمل پرویز پرستویی و سام درخشانی، به نوعی از سحر قریشی حمایت کردند.

هانیه توسلی، مهراوه شریفی‌نیا، علی شادمان، مهدی کوشکی، ریحانه پارسا، امیر نوری، سیاوش خیرابی، فریبا نادری و نازنین فراهانی با انتشار پست‌هایی کنایه‌دار یا صریح، از اظهارنظر پرویز پرستویی و سام درخشانی اظهار تعجب کردند. آن‌ها در صفحات اینستاگرام خود دیگران را دعوت به قضاوت نکردن، رعایت انصاف و عیب‌پوشی کردند و واکنش دو چهره منتقد به ویژه درخشانی را نقد کردند.

واکنش ریحانه پارسا به جنجال سحر قریشی

ریحانه پارسا با انتشار پستی در اینستاگرام خود چنین نوشت:

اما من ميگويم نرو،بمان و از نو بساز باز!!!
كسي چه ميداند با هر فحش و قضاوت چه خوره ايي به جان تو مي اندازد...
و كسي هست كه ادعا كند با اين حجم از حمله ها سر اين كه تو فقط شبيه ترين نسخه به خودت هستي،مي تواند رفتار درستي از خود دربرابر اين چنين اتفاقات نشان دهد؟
شايد اگر رنگ لنز چشمانت را عوض كني بشود جهان را با رنگي تازه ديد
و من فكر ميكنم اگر تو نگاهت را عوض كني،نگاه جهان به تو تغير خواهد كرد
هميشه ميشود،هنوز فرصت هست كه دوباره زندگي رو از اول آغاز كني
دوباره بايد،از نو؟! شايد...

واکنش ریحانه پارسا به ماجرای سحر قریشی
واکنش ریحانه پارسا به ماجرای سحر قریشی

هرچند که تحقیر، توهین یا تشویق به جنجال علیه کسی که مرتکب خطایی مشابه اشتباه سحر قریشی شده اصلاً روش مناسبی برای نقد خطای او نیست اما اگر فرد دیگری غیر از یک هنرمند، چنین برخوردی با یک پاکبان داشت، در این صورت واکنش بازیگران چطور بود؟ آیا باز هم سکوت می‌کردند و از دیگران می‌خواستند ماجرا را خیلی جدی نگیرند؟ آیا اگر فرد دیگری غیر از یک بازیگر چنین شوخی نامناسبی با آن پاکبان داشت، موضع هنرمندان متفاوت نبود؟ 

بیشتر بدانید : توضیح سحر قریشی درباره رفتارش با یک پاکبان: خانواده من از همین قشر بوده اند! + عکس

بیشتر بدانید : حمله به سحر قریشی: شعور شما "ریست" شده! + عکس

 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: روزنامه خراسان/صفحه ی شخصی ریحانه پارسا


 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X