باراک اوباما، رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا درباره انتقال قدرت از دولت خود به دونالد ترامپ، یک کمدی آیتمی تهیه می‌ کند

اوباما سریالی کمدی درباره هرج و مرج دوران ریاست جمهوری ترامپ می سازد

یک جُنگ طنز با تمرکز بر انتقال قدرت از دولت اوباما به ترامپ به عنوان بخشی از قرارداد چند میلیون دلاری کمپانی تولیدات سینمایی و تلویزیونی هایرگراند متعلق به میشل و باراک اوباما و سرویس پخش اینترنتی نتفلیکس، ساخته می‌شود.

باراک و میشل اوباما، رئیس جمهور و بانوی اول سابق آمریکا قصد دارند یک سریال کمدی جدید برای شبکه نتفلیکس تولید کنند بر اساس هرج و مرجی که با روی کار آمدن دونالد ترامپ در سال ۲۰۱۶ در کشور آمریکا به وجود آمد.

این سریال که The G Word نام دارد، قرار است کار فیلمبرداری آن از اوایل سال ۲۰۲۱ آغاز شود و فیلمنامه ی آن بر اساس کتاب مایکل لوییس به نام «ریسک پنجم» (The Fifth Risk) است که حقوق آن را اوباما در سال ۲۰۱۸ خریداری کرد.

«ریسک پنجم» یک کتاب غیر داستانی است که به بررسی «انتقال ناشیانه ی دولت ترامپ» می پردازد.

سریال The G Word قرار است یک کمدی نیمه مستند نیمه آیتمی (Sketch Comedy) باشد و قصد دارد پرده ها را از دولت ترامپ کنار زند.

آدام کانوور که مجری این برنامه خواهد بود در توییتی نوشت: «خیلی خوشحالم که بالاخره می توانم این خبر را بدهم: قرار است یک سریال کمدی درباره ی دولت فدرال برای نتفلیکس بسازم. اسمش هست The G Word و بی صبرانه منتظرم تا شما هم آن را تماشا کنید.»

ترامپ و اوباما در کنار همسرانشان
ترامپ و اوباما در کنار همسرانشان

این کمدی آیتمی آخرین همکاری خانواده اوباما با نتفلیکس است. اولین همکاری آنها با این سرویس در سال ۲۰۱۹ و با پخش مستند کارخانه آمریکایی درباره یک میلیاردر چینی که در اوهایو کارخانه تاسیس می‌کند، آغاز شد. اوایل سال جاری میلادی نیز مستندی از کتاب شدن (Becoming)، شرح‌حال و زندگینامه میشل اوباما به قلم خودش، برای این سرویس پخش اینترنتی ساخته و پخش شد.

باراک اوباما از سیاستمداران حزب دموکرات آمریکا از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۷ به مدت دو دوره، چهل و چهارمین رئیس‌جمهور آمریکا بود.

باراک و میشل اوباما و شرکت آن ها به نام Higher Ground Productions در سال ۲۰۱۸ یک قرارداد چندین میلیون دلاری با شبکه ی نتفلیکس امضا کردند. اولین پروژه ی آن ها به نام «کارخانه آمریکایی» (American Factory) در سال ۲۰۲۰ جایزه اسکار بهترین فیلم مستند را دریافت کرد.

این اولین باری نیست که از کتاب های مایکل لوییس برای ساخت یک کار تصویری اقتباس می شود. فیلم های «رکود بزرگ»  (The Big Short) و مانیبال (Moneyball) از جمله فیلم هایی هستند که بر اساس اثری از لوییس ساخته شدند.

 

بیشتر بدانید : فیلم رسوایی اخلاقی ترامپ با بازدید میلیونی! + عکس

بیشتر بدانید : انیمیشنی که از ریاست "ترامپ" تا شیوع "کرونا" را پیش بینی کرد + تصاویر

بیشتر بدانید : انتشار کتاب بازیگر فیلم‌های مستهجن درمورد رابطه اش با ترامپ! + عکس

بیشتر بدانید : کدام کارگردان زندگی «ترامپ» را فیلم می‌کند؟!

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: rooziato.com/khabaronline.ir


 
 

پربیننده های این بخش

 
X