برنده هفته ی پیش گلدن گلوب خودکشی کرد! + توضیحات بیشتر
صدابردار فیلم سینمایی «سرزمین خانه‌به‌دوش‌ها» که هفته گذشته جایزه گلدن گلوب بهترین فیلم را گرفت، در سن ۳۵ سالگی خودکشی کرد

خودکشی ماکیل ولف اسنایدر صدابردار فیلم «سرزمین خانه ‌به ‌دوش‌ ها»

ماکیل ولف اسنایدر صدا بردار فیلم سینمایی «سرزمین خانه‌ به‌ دوش ‌ها» بعد از سال‌ها درگیری با افسردگی جدی در سن ۳۵ سالگی دست به خودکشی زد. 

اسنایدر توسط پدرش در روز یکم مارس پیدا شد که چند روز بعد از آنکه کسی از وی خبر نداشت به خانه او می‌رود و با جسد او روبرو می‌شود. پدر اسنادیر خبر مرگ او را اعلام کرد و از سال‌ها درگیری او با بیماری‌های روانی پرده برداشت. پدرش معتقد است او پیش از آنکه بتواند نتیجه کارش را در گلدن گلوب ببیند خودکشی کرده است.

از پدر او همچنین در مورد نقش تعطیلی ‌های مربوط به کرونا در تشدید شرایط نامساعد پرسیده شد و او نیز گفت: می‌ت وانیم متصور شویم که کووید ۱۹ هم نقشی را در افزایش تنهایی و انزوای او داشت، اما قطعا مسائلی فراتر از این هم برای او پیش آمده بود.

اسنایدر در فیلم سینمایی «خانه‌به‌دوش‌ها» با کلویی ژائو همکاری کرده بود. فیلمی با بازی فرانسیس مک دورمند در نقش یک بی خانمان که به سمت غرب آمریکا در حال مهاجرت است. این فیلم یکشنبه گذشته جایزه بهترین فیلم و کارگردانی گلدن گلوب را دریافت کرد و تاریخ ساز شد. اسنایدر پیش از این هم در فیلم سینمایی «سوارکار» محصول سال ۲۰۱۷ نیز همکاری کرده بود.

اسنایدر در سال ۲۰۱۱ با فیلم اسپانیایی «اشغالگر» فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده بود و در زمینه تلویزیون هم در پروژه‌هایی مثل «فال نیک» از آمازون حضور داشت.

 

بیشتر بدانید : جوایز گلدن گلوب 2021 اهدا شد

بیشتر بدانید : بازیگری که پس از مرگ برنده جایزه گلدن گلوب شد! + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: yjc.ir