عکس های پنه لوپه کروز در جشنواره ونیز 2021
 تصاویری از پنه‌لوپه کروز و پدرو آلمادوار در فوتوکال فیلم Madres Paralelas ساخته جدید آلمادوار در افتتاحیه هفتاد و هشتمین فستیوال فیلم ونیز ار مشاهده کنید

 اظهار نظر جالب پنه‌ لوپه کروز در مورد آلمادوار

پنه‌لوپه کروز در جشنواره فیلم ونیز هفتاد و هشتم نقش خود در فیلم ” مادران موازی (Madres Paralelas) ” پدرو آلمودوار را یکی از دشوارترین شخصیت‌ ها کارنامه بازیگری و کارگردان فیلم را پناه خود می‌خواند…

پنه‌لوپه کروز و پدرو آلمادوار در فوتوکال فیلم Madres Paralelas
پنه‌لوپه کروز و پدرو آلمادوار در فوتوکال فیلم Madres Paralelas

پنه لوپه می‌گوید:

او می‌تواند از من بخواهد کاری انجام دهم که واقعاً ترسناک است اما می‌دانم که در کنار من خواهد ماند.

داستان فیلم مادران موازی Madres Paralelas

داستان فیلم در مورد سه مادر با بازی کروز، میلنا اسمیت و آیتانا سانچز خیخون است. دو مادر به نام‌های جانیس و آنا که در اتاق یک بیمارستان در آستانه به دنیا آوردن فرزندشان هستند و هر دو مجرد و ناخواسته باردار شده‌اند. جانیس یک زن میان‌سال است و از باردار شدن پشیمان نیست. زن دیگر آنا هراسان و بی‌قرار است و جانیس سعی دارد او را آرام کند در حالی که به همراه یکدیگر مثل خواب‌گردها در بیمارستان پرسه می‌زنند.

آلمودوار اضافه می‌کند:
حالا به مادران ناکامل علاقه‌مند شده‌ام، مادرانی که رنج و عذاب را تجربه می‌کنند. مادرانی که در فیلم‌های قبلی‌ام به تصویر کشیده‌ام متفاوت بودند و آن‌ها را از زنان قدرتمندی که در زندگی ملاقات کرده بودم الهام گرفتم.

پنه لوپه کروز در جشنواره ونیز 2021
پنه لوپه کروز در جشنواره ونیز 2021

این کارگردان در بخشی از فیلمش به سیاست ورود می‌کند و به ناپدید شدن افراد در زمان ظهور ژنرال فرانکو در اسپانیا ارجاع می‌دهد. آلمودوار می‌گوید اسپانیا رابطه سختی با گذشته خود دارد در حالی که راست‌گرایان افراطی این کشور به هر چیزی واکنش نشان می‌دهند. او تأکید می‌کند که اسپانیا یک دین اخلاقی سنگین به خانواده‌های افراد ناپدید شده دارد.

پنه‌ لوپه کروز و پدرو آلمادوار در جشنواره ونیز 2021
پنه‌ لوپه کروز و پدرو آلمادوار در جشنواره ونیز 2021

کروز در ادامه می‌گوید:

احساس می‌کنم که خوشبخت‌ترین دختر دنیا هستم که این همه سال با آلمودوار همکاری کرده‌ام… او فرصت‌های بی‌نظیر، و شخصیت‌های چالش‌برانگیز و زیبایی در اختیار من گذاشته – همگی آن‌ها نسبت به یکدیگر و نسبت به خود من متفاوتند.

پنه لوپه کروز
پنه لوپه کروز 

کروز اضافه می‌کند که علت روی آوردنش به بازیگری در سن ۱۶ سالگی آلمودوار و فیلم من را ببند (Tie Me Up, Tie Me Down) او بوده است: او به‌شدت بر روی فیلمبرداری متمرکز است و هیچ‌وقت نمی‌بینید که گوشی موبایل به دست گرفته باشد یا با کسی حرف بزند.

 

بیشتر بدانید : روایت پنه لوپه کروز از روزی که به خاطر اخلاق فرهادی کارش به آمبولانس کشید

بیشتر بدانید : تعریف و تمجید پنه لوپه کروز و خاویر باردم از اصغر فرهادی + فیلم

بیشتر بدانید : پنه لوپه کروز و همسرش خاویر باردم در جشنواره ونیز + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: دنیای تصویر/30نما