محمدرضا فروتن ، جمشید مشایخی، باران كوثری، داریوش ارجمند، فاطمه معتمدآریا، علیرضا خمسه،..«می‌زاك» روایتگر بچه‌ای است كه می‌خواهد وارد این دنیا شود و فراز و نشیب های این دنیا او را دچار چالش می‌كند.

متفاوت‌ترین چهره «محمدرضا فروتن» در «می‌زاك» لیالستانی
فیلمبرداری فیلم سینمایی «می‌زاك» به كارگردانی «حسینعلی لیالستانی»، یك هفته دیگر در سیاهكل تمام می‌شود.  

 

«جهانگیر كوثری »تهیه‌كننده این فیلم در گفت‌و‌گو اظهار داشت:دیروز فیلمبرداری «می‌زاك» در ارتفاعات 2000 تنكابن به پایان رسید و از امروز ادامه كار در سیاهكل گرفته می‌شود.
وی ادامه داد:هنوز انتخاب مشخصی برای تدوینگر فیلم نداریم،اما بزودی وارد مرحله تدوین خواهیم شد.
كوثری درباره زمان اتمام فیلمبرداری «می‌زاك» گفت:پنج روز آخر فیلمبرداری در سیاهكل انجام می‌شود و تا یك هفته دیگر به طور كامل فیلمبرداری این پروژه به اتمام می‌رسد.
براین اساس،«می‌زاك» اولین همكاری‌ كوثری و لیالستانی است كه محمدرضا فروتن ، جمشید مشایخی، باران كوثری، داریوش ارجمند، فاطمه معتمدآریا، علیرضا خمسه، رابعه اسكویی، طناز طباطبایی، شیوا ابراهیمی، شاه علی سرخانی، انوش نصر، رامین ناصرنصیر و كامران فیوضات بازیگران آن هستند.
«می‌زاك» روایتگر بچه‌ای است كه می‌خواهد وارد این دنیا شود و فراز و نشیب های این دنیا او را دچار چالش می‌كند.
 
منبع : www.farsnews.com
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
آشنایی با معماری شگفت انگیز سی و سه پل اصفهان آشنایی با معماری شگفت انگیز سی و سه پل اصفهان

یکی از مشهورترین و زیباترین جاذبه‌های گردشگری و اماکن تاریخی ایران سی و سه پل یا همان پل الله وردی خان است که در شهر اصفهان قرار دارد. در این مطلب تصمیم داریم به معماری سی و سه پل بپردازیم و حقایق جالبی را در رابطه با این مکان تاریخی مطرح کنیم

 
X