سیمرغسیمرغ

عباس كيارستمی و فيونا شاو «بازيگر» درصدد هستند كه اپرای ملی انگليسی مشتركشان را بسازند، اين اپرا در مراحل آغازين كارگردانی است، در فصلی نوين كه با وارد كردن ....
 

كارگردان ايرانی، عباس كيارستمی و فيونا شاو «بازيگر» درصدد هستند كه اپرای ملی انگليسی مشتركشان را بسازند، اين اپرا در مراحل آغازين كارگردانی است، در فصلی نوين كه با وارد كردن نامهای تازه از خارج دنيای اپرا شكل تازه ای به هنر می دهد.

كيارستمی، كارگردان طعم گیلاس  ،  زیر درخت زیتون ,كمدی Cosi موتزارت را كارگردانی خواهد كرد.

John Berry كارگردان هنری ENO (اپرای ملی انگلیس )مي گويد: «من زمان زيادی است كه كار او را تحسين می كنم» «او از محدوديتهای اپرا آگاه است، او در كارگردانی وابستگی شديد بين افراد را  خوب نشان می دهد و اين موضوع برای Cosi  عالی خواهد بود» به نظر من اينكه او يك قطعه هم سرايی بزرگ را به عنوان اولين اپرايش انتخاب نكرد فكر خوبی بود.
 
تهیه و ترجمه : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ .
مترجم مریم محبعلی نژاد
اختصاصی سیمرغ www.seemorgh.com/culture
منبع :گاردین
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
جولیا رابرتز: به خاطر صحنه های ناجور بازی تاج و تخت را ندیدم!جولیا رابرتز: به خاطر صحنه های ناجور بازی تاج و تخت را ندیدم!

جولیا رابرتس بازیگر سرشناس آمریکایی و برنده جایزه اسکار فاش کرده که تا به حال حتی یک قسمت از «بازی تاج و تخت» را ندیده است. او در گفت‌وگو با پاتریشیا آرکت دیگر بازیگر برنده اسکار درباره دلایلش صحبت کرده است

ads-culture-left-2
 
X