آیا تعداد قسمت‌های «آشپرباشی» با فشار مدیران تلویزیون كاهش می‌یابد و یا بازخوردهای بدست آمده از پخش این سریال، این اتفاق را رقم می‌زند؟...

تهیه‌كننده سریال «آشپزباشی» كاهش تعداد قسمت‌های این سریال را به دلیل افزایش ریتم این سریال دانست.
جواد نوروزبیگی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون ایسنا با اعلام كاهش تعداد قسمت‌های سریال «آشپزباشی» به كارگردانی محمدرضا هنرمند، در این زمینه توضیح داد: سریال «آشپزباشی» ابتدا قرار بود در قالب 35 قسمت ساخته شود كه به دلیل افزایش ریتم، تعداد قسمت‌ها را به 26 قسمت كاهش دادیم.
به گفته وی، تاكنون 22 قسمت از سریال «آشپزباشی» پخش شده‌است و این سریال چهار هفته دیگر به پایان می‌رسد.
نوروزبیگی در پاسخ به این پرسش ایسنا كه آیا تعداد قسمت‌های «آشپرباشی» با فشار مدیران تلویزیون كاهش می‌یابد و یا بازخوردهای بدست آمده از پخش این سریال، این اتفاق را رقم می‌زند؟ گفت: مسؤولان تلویزیون هیچ فشاری بر ما وارد نكردند، بلكه بازخوردهایی كه پس از پخش بدست آمد، كارگردان را به این نتیجه رساند كه باید ریتم تندتر شود.
وی ادامه داد: زمانی كه پخش سریال «آشپزباشی» آغاز شد، آقای هنرمند و گروهشان مشغول تصویربرداری بودند و آقای هنرمند فرصت كافی برای رسیدگی به تمام امور را نداشت.
نوروزبیگی در پاسخ به این پرسش ایسنا كه اگر مدت زمان بیشتری صرف مراحل تولید و فنی سریال «آشپزباشی» می‌شد و سپس این سریال روی آنتن می‌رفت، اقبال بیشتری از ساخته هنرمند را شاهد بودیم؟ گفت: به احتمال زیاد این اتفاق می‌افتاد.
تهیه‌كننده «آشپزباشی» در این گفت‌وگو تاكید كرد كه اصلاحات اندكی شامل حال این سریال شده‌است.
نوروزبیگی هم‌چنین اعلام كرد: مراحل فنی سریال «آشپزباشی» هم‌چنان ادامه دارد و به‌زودی به پایان می‌رسد.
به گزارش ایسنا، سریال «آشپزباشی» در گروه فیلم و سریال شبكه اول ساخته شده‌است و پرویز پرستویی، فاطمه معتمدآریا و فرهاد اصلانی از جمله بازیگران آن هستند. این سریال از آبان ماه 88 دوشنبه شب‌ها پخش می‌شود.
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: isna.ir
 
 

پربیننده های این بخش

 
X