این نویسنده که دو سال پیش در گفتگو با یک روزنامه اسپانیایی اعلام کرده بود با دنیای نوشتن خداحافظی کرده است، برخلاف این اظهاراتش ..."گابریل گارسیا مارکز" برنده نوبل ادبیات، رمانی عاشقانه را تا پایان سال جاری میلادی منتشر می کند.
به نقل از گاردین، این نویسنده که دو سال پیش در گفتگو با یک روزنامه اسپانیایی اعلام کرده بود با دنیای نوشتن خداحافظی کرده است، برخلاف این اظهاراتش امسال کتاب جدیدی را روانه بازار می کند.

 

طبق گفته "داریو آریزمندی" یکی از دوستان صمیمی مارکز و رئیس بخش خبری رادیو کاراکول اعلام کرد که این رمان تا پایان امسال منتشر خواهد شد.

وی گفت: من آخر هفته گذشته با مارکز در مکزیک بودم و از جانب نویسنده به خوانندگان اطمینان می دهم که به زودی رمان جدید مارکز را خواهند خواند.

 

وی اضافه کرد: تاکنون 250 صفحه کتاب نوشته شده ولی نویسنده هنوز نامی برای آن انتخاب نکرده است. مارکز تاکنون پنج بار این رمان را بازنویسی کرده است. می توان گفت کتاب در مراحل اولیه چندان نویسنده را راضی نکرده بود.

 
گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ .
www.seemorgh.com/culture
منبع : خبرگزاری مهر
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
آشنایی با معماری شگفت انگیز سی و سه پل اصفهان آشنایی با معماری شگفت انگیز سی و سه پل اصفهان

یکی از مشهورترین و زیباترین جاذبه‌های گردشگری و اماکن تاریخی ایران سی و سه پل یا همان پل الله وردی خان است که در شهر اصفهان قرار دارد. در این مطلب تصمیم داریم به معماری سی و سه پل بپردازیم و حقایق جالبی را در رابطه با این مکان تاریخی مطرح کنیم

 
X