سیمرغسیمرغ

چند روز گذشته شایعه‌ای مبنی بر عدم حضور محمدرضا لطفی در اجرای گروه‌های شیدا منتشر شد كه ابهاماتی را در بین علاقه‌مندان حضور در این كنسرت به همراه آورد...

 
محمدرضا لطفی:چندی پیش خبری با عنوان عدم حضور لطفی در كنسرت گروههای سه‌گانه شیدا اعلام شد كه امروز موسسه آوای شیدا چنین خبری را تكذیب كرد.  

 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شیدا، چند روز گذشته شایعه‌ای مبنی بر عدم حضور محمدرضا لطفی در اجرای گروه‌های شیدا منتشر شد كه ابهاماتی را در بین علاقه‌مندان حضور در این كنسرت به همراه آورد. این درحالی است كه لطفی پیش از این در كنفرانس مطبوعاتی در تشریح جزییات برنامه اعلام كرده بود كه به طور قطع در گروه هم‌نوازان شیدا تار خواهد نواخت و در كنار اجرای گروه‌های سه‌گانه شیدا تكنوازی خواهد داشت.
بنابر این گزارش، محمدرضا لطفی سرپرست گروه‌های سه‌گانه شیدا به عنوان نوازنده اول تار گروه‌ هم‌نوازان شیدا در كنسرت این گروه در تالار بزرگ كشور حضور خواهد داشت و همچنین در كنار اجرای گروه‌های بانوان و بازسازی و هم‌نوازان شیدا نیز تكنوازی خواهد كرد.
كنسرت گروه‌های سه‌گانه شیدا، 26 تا 28 اردیبهشت در تالار بزرگ كشور برگزار خواهد شد. بلیت فروشی این كنسرت از هفته گذشته آغاز شده و تا كنون 50 درصد از بلیت‌ها به فروش رفته است.
 
گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ .
www.seemorgh.com/culture
منبع : خبرگزاری فارس
 
 

 

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
اعتراض زنان به قانون جدید سقط جنین بر روی فرش قرمز جشنواره کن!اعتراض زنان به قانون جدید سقط جنین بر روی فرش قرمز جشنواره کن!

فرش قرمز جشنواره کن بار دیگر به صحنه اعتراض سیاسی تبدیل شد و روز شنبه حامیان حق انتخاب زنان برای سقط جنین پیش از نخستین نمایش فیلم مستند «بگذار قانون باشد» ساخته خوان سولاناس کارگردان آرژانتینی روی فرش قرمز تجمع اعتراضی برگزار کردند.

ads-culture-left-2
 
X