در فیلم سینمایی «زخم شانه حوا» هومن سیدی، آهو خردمند، آسیه ضیایی، هادی دیباجی، مینا ساداتی، علی سلیمانی، زهیر یاری و سلیمه رنگزن بازی كردند. این فیلم داستانی درباره ...

به گزارش فارس،فیلم سینمایی «زخم شانه حوا» ساخته حسین قناعت كه قرار بود هم‌زمان با سالگرد آزادسازی خرمشهر اكران شود، با كسب پروانه نمایش، تیرماه به نمایش عمومی در می‌آید.
 «حسن كلامی» تهیه‌كننده این فیلم در گفت‌و‌گو با خبرنگار سینمایی فارس در این باره گفت: این فیلم قرار بود سوم خرداد اكران شود و چون پروانه نمایش آن صادر نشده بود، اكرانش به تأخیر افتاد.
وی افزود: با توجه به تعطیلات اخیر و دوره امتحانات، علی‌رغم، دریافت پروانه نمایش، زمان مناسبی برای اكران عمومی نیست و اكران آن به تیرماه موكول می‌شود.
تهیه‌كننده «زخم شانه حوا»، تصریح كرد: «زخم شانه حوا» برای دریافت پروانه نمایش در نوبت بود و برای همین زمان اكرانش را از دست داد. به نظر من بهتر است اطلاعاتی درباره زمان اكران نیز وجود داشته باشد، تا فیلمی كه در نوبت اكران است، زمان كسب پروانه‌اش نزدیك‌تر شود.
در فیلم سینمایی «زخم شانه حوا» هومن سیدی، آهو خردمند، آسیه ضیایی، هادی دیباجی، مینا ساداتی، علی سلیمانی، زهیر یاری و سلیمه رنگزن بازی كردند. این فیلم داستانی درباره دفاع مقدس دارد.
 
 گردآوری:گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: farsnews.com
 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X