«منهای دو» فضایی طنزآمیز دارد و داستان آن درباره دو مرد مسن است که باخبر می‌شوند دو تا سه هفته بیشتر زنده نیستند. این دو در فرصت باقی‌مانده به سمت فضایی رویایی پیش می‌روند و با اتفاق‌هایی روبرو می‌شوند...

به گزارش مهر،با انصراف لیلا حاتمی از نمایش "منهای دو"به دلیل حضور در پروژه‌های دیگر،‌ پگاه آهنگرانی جایگزین این بازیگر در جدیدترین اثر نمایشی داود رشیدی شد.
نمایش "منهای دو" از این پس پگاه آهنگرانی جایگزین لیلا حاتمی در این اثر نمایشی شد. لیلا حاتمی به دلیل حضور همزمان در پروژه‌های دیگر قادر به همکاری با گروه نبود و آهنگرانی به گروه بازیگران نمایش "منهای دو" به کارگردانی داود رشیدی پیوست. آهنگرانی که پیش از این در سینما حضور فعال داشته اولین تجربه حرفه‌ای خود در تئاتر را تجربه می‌کند.
وی قرار است نیمه دوم سال با نمایشی به کارگردانی پیام دهکردی نیز به همراه بازیگرانی چون نگار جواهریان، باران کوثری و طناز طباطبایی در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه برود. پگاه آهنگرانی پیش از این در فیلم‌هایی چون  "سه زن"، "دختری با کفش‌های کتانی"، "صداها"، "زندان زنان" و "آتش سبز" به ایفای نقش پرداخته است.
نمایش "منهای دو" نوشته ساموئل بنشتریت و ترجمه شهلا حائری با کارگردانی داود رشیدی از اوایل تیرماه در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود. "منهای دو" فضایی طنزآمیز دارد و داستان آن درباره دو مرد مسن است که باخبر می‌شوند دو تا سه هفته بیشتر زنده نیستند. این دو در فرصت باقی‌مانده به سمت فضایی رویایی پیش می‌روند و با اتفاق‌هایی روبرو می‌شوند.
حسن معجونی، سیامک صفری، مجید جوزانی، باران کوثری و لیلی رشیدی از دیگر بازیگران نمایش "منهای دو" هستند.
 
 گردآوری:گروه فرهنگ وهنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: mehrnews.com
 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X