شقایق فراهانی در جدیدترین فیلم «داریوش فرهنگ» با عنوان «جای خالی زن»، ایفای نقش خواهد کرد. پیش تولید این فیلم مدتی است که آغاز شده و...
 
داریوش ارجمند در یک جرم سینمایی
داریوش ارجمند در جدیدترین فیلم «مسعود کیمیایی» با عنوان «جرم»، ایفای نقش خواهد کرد. این فیلم هفته گذشته در دکوری واقع در جنوب تهران، جلوی دوربین رفت. «جرم» حال و هوایی اجتماعی، سیاسی و تاریخی دارد و داستان آن، در فضای سال های پس از انقلاب می‌گذرد. «جرم» کیمیایی، روایت زندگی مردی است که نمی‌خواهد از عقاید خود تخطی کند. در نخستین روز فیلم برداری «جرم»، پولاد کیمیایی و شبنم درویش در برابر دوربین «تورج منصوری» حاضر شدند و «اسحاق خانزادی»، صدای این صحنه را ضبط کرد. به جز داریوش ارجمند بازیگران دیگری چون حامد بهداد، جمشید مشایخی، مسعود رایگان، اکبر معززی، نیکی کریمی، بهاره رهنما، سیامک انصاری، پولاد کیمیایی و شبنم درویش، در «جرم» ایفای نقش خواهند داشت. داریوش ارجمند پیش از این نیز در فیلم های «اعتراض» و «رئیس»، با کیمیایی همکاری داشته است. داریوش ارجمند که در سال های اخیر بیشتر فعالیت خود را به بازی در فیلم ها و سریال های تلویزیونی معطوف کرده، در فیلم هایی چون «ناخدا خورشید»، «مسافر ری»، «آدم برفی»، «قاعده بازی» و «سگ کشی» ایفای نقش داشته است.

طناز طباطبایی به نیمه راه رسید

طناز طباطبایی بازی در فیلم «سرسپرده» را به نیمه رساند. این فیلم که نویسندگی و کارگردانی آن را «بهمن گودرزی» برعهده دارد، به تهیه کنندگی «مصطفی شایسته»، تولید می‌شود. تاکنون حدود ۸۰ درصد از تصویربرداری این فیلم، به پایان رسیده است و گروه تولید، مشغول ضبط صحنه های مربوط به پاساژی در خیابان منوچهری تهران هستند. تدوین هم زمان «سرسپرده» توسط «شاهین یارمحمدی» در حال انجام است و موسیقی این فیلم را، «مازیار فلاحی» خواهد ساخت. «سرسپرده» ملودرامی‌اجتماعی است که تمامی‌سکانس های آن، در تهران فیلم برداری می‌شود، به جز طناز طباطبایی دیگر بازیگرانی چون سام درخشانی، نیما شاهرخ شاهی، سحر زکریا و کامبیز دیرباز، در این فیلم بازی دارند. طناز طباطبایی که سال گذشته فیلم تحسین شده «صداها»ی فرزاد موتمن را بر پرده سینماهای کشور داشت، در چند سریال تلویزیونی از جمله «میوه ممنوعه» ایفای نقش کرده است.

شقایق فراهانی و جای خالی زن

شقایق فراهانی در جدیدترین فیلم «داریوش فرهنگ» با عنوان «جای خالی زن»، ایفای نقش خواهد کرد. پیش تولید این فیلم مدتی است که آغاز شده و فیلم نامه آن را، «امید سهرابی» نوشته است. فیلم برداری این فیلم ۲۵ خرداد ماه و پس از بازنویسی نهایی فیلم نامه، آغاز می‌شود. فرهنگ با «جای خالی زن» فضایی متفاوت و جدید را در عرصه سینمای کمدی تجربه می‌کند. به جز شقایق فراهانی تاکنون حضور بازیگران دیگری چون علیرضا جلالی تبار، بهاره رهنما، نصرا... رادش، بهنوش بختیاری، شهره لرستانی، رضا فیاضی و رسول نجفیان، در «جای خالی زن» قطعی شده است. شقایق فراهانی که پیش از این در فیلم «شب های تهران» با داریوش فرهنگ همکاری داشته، در آثاری چون «لیلا»، «چتری برای دو نفر» و «طوطیا» ایفای نقش کرده است.شقایق فراهانی سال گذشته با فیلم «محاکمه درخیابان» ساخته مسعود کیمیایی ، میهمان سینماهای کشور بود. وی دراین فیلم نقش متفاوتی ارائه کرد که مورد استقبال وتحسین منتقدان وتماشاگران قرار گرفت.

مهدی احمدی و یک حکایت تاریخی

مهدی احمدی به زودی در فیلم تلویزیونی «گوسفند شاه»، جلوی دوربین خواهد رفت. تصویربرداری این فیلم که کارگردانی آن را «خسرو معصومی» برعهده دارد، در تهران و روستایی اطراف ساوه انجام می‌شود. برای ساخت این فیلم بخش هایی از شهر تهران باید بازسازی شود. بخشی از داستان تاریخی «گوسفند شاه» در دوران حکومت رضاخان و بخش دیگری در زمان پهلوی می‌گذرد. فیلم نامه این اثر را «فریدون جیرانی» نوشته و «احسان جوانمرد»، بازنویسی آن را انجام داده است. به جز مهدی احمدی بازیگران دیگری چون باقر صحرارودی، مرضیه خوش تراش و اکبر معززی، در این فیلم ایفای نقش خواهند داشت. مهدی احمدی فیلم «تک درخت ها»ی سعید ابراهیمی‌فر را آماده نمایش دارد که البته هنوز وضعیت اکران آن نامشخص است. وی در فیلم هایی چون «شب های روشن»، «باج خور» و «آتش سبز» بازی کرده است.  
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: khorasannews.com
 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X