سیمرغسیمرغ

«دایره زنگی» اولین تجربه كارگردانی پریسا بخت‌آور است كه بازیگرانی چون مهران مدیری، باران كوثری، صابر ابر، امین حیایی، محمدرضا شریفی‌نیا در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم در کشورهای ...


 سیدجمال ساداتیان اظهار داشت:پس از اكران موفقی كه فیلم در ایران داشت،تقاضای اكران فیلم در كشورهای عربی منطقه همچون امارات متحده عربی، اروپا و آمریكا زیاد است و ایرانی‌های مقیم خارج از كشور مشتاق این هستند كه آن را ببینند. 
 وی ادامه داد: فیلم زیرنویس شده است و باید نسخه مونوی آن به دالبی تبدیل شود كه ظرف چند روز آینده نیز انجام می‌شود. فیلم پروانه نمایش خارج از كشور را دارد، شرایط برای اكران خارج از كشور فیلم آماده است و با آماده شدن كپی فیلم، برنامه نمایش خارجی این فیلم را آغاز خواهیم كرد.
به گزارش فارس، «دایره زنگی» اولین تجربه كارگردانی پریسا بخت‌آور است كه بازیگرانی چون مهران مدیری، باران كوثری، صابر ابر، امین حیایی، محمدرضا شریفی‌نیا در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

در خلاصه داستان «دایره زنگی» آمده است: صبح روز جمعه شیرین و محمد تنها تا پایان روز فرصت دارند هزینه تعمیر ماشینی را كه با آن تصادف كرده‌اند، تأمین كنند این دو به ناچار راهی خانه‌ای در شمال شهر می‌شوند تا با كاری كه انجام می دهند پول مورد نیاز را تأمین کنند.
 
گردآوری گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع : خبرگزاری فارس
 
 

 

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
اعتراض زنان به قانون جدید سقط جنین بر روی فرش قرمز جشنواره کن!اعتراض زنان به قانون جدید سقط جنین بر روی فرش قرمز جشنواره کن!

فرش قرمز جشنواره کن بار دیگر به صحنه اعتراض سیاسی تبدیل شد و روز شنبه حامیان حق انتخاب زنان برای سقط جنین پیش از نخستین نمایش فیلم مستند «بگذار قانون باشد» ساخته خوان سولاناس کارگردان آرژانتینی روی فرش قرمز تجمع اعتراضی برگزار کردند.

ads-culture-left-2
 
X