کارگردانی این اثر سینمایی را رامبد جوان برعهده دارد و بازیگرانی همچون مهناز افشار، حامد کمیلی، رامبد جوان و...

 تهیه کننده فیلم سینمایی "پسر آدم دختر حوا" گفت: تعویق در اکران این اثر سینمایی به دلیل اصلاح بر متن آن نبوده و توافق بین ما و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سبب شد تا این فیلم پس از فیلم سینمایی کیفر به اکران عمومی برسد.  
سعید حاجی میری روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا گفت: پروانه نمایش فیلم سینمایی پسر ادم دختر حوا یک هفته پس از جشنواره بین المللی فیلم فجر و بدون هیچ اصلاحیه ای بر متن فیلم صادر شد.
وی افزود: دلیلی برای این اصلاح وجود نداشت زیرا موضوع خاصی در این اثر سینمایی دیده نمی شد.
حاجی میری خاطر نشان کرد: بر اساس تصمیم شورای صنفی نمایش قرار بود فیلم ما پس از فیلم سینمایی شیر و عسل به اکران عمومی در سینماهای کشور برسد و تصور ما بر این بود که نمایش این فیلم تا 9 تیرماه در سینماها ادامه داشته باشد اما به دلیل افت فروش شیر و عسل این فیلم از امروز (چهارشنبه 19 خرداد ) جای خود را به فیلم سینمایی دیگری داد.
این تهیه کننده سینما تصریح کرد: در ابتدا قرار شد فیلم در همان زمان تعیین شده به اکران عمومی برسد اما هفته گذشته به ما اعلام شد که فیلم کیفر به جای فیلم دختر آدم پسر حوا به نمایش عمومی برسد.
حاجی میری گفت: تعامل ما با وزارت ارشاد دلیل اصلی تعویق اکران فیلم سینمایی دختر آدم پسر حوا شد و شورای ارزشیابی و نظارت بر آثار سینمایی مانع از اکران این اثر نشده است.
وی خاطر نشان کرد: پسر آدم دختر حوا پس از اکران فیلم کیفر و در اواسط تیرماه به اکران عمومی می رسد.
فیلم سینمایی پسر آدم دختر حوا روایت دو وکیل تازه کار است که رقابتی تنگاتنگ با یکدیگر دارند.
کارگردانی این اثر سینمایی را رامبد جوان برعهده دارد و بازیگرانی همچون مهناز افشار، حامد کمیلی، رامبد جوان و فرامز صدیقی در آن به ایفای نقش می پردازند.
 
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: irna.ir
 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X