سیروان خسروی آموختن موسیقی را از 11سالگی آغاز كرده و پس از آن كه مدتی را زیر نظر كاوه یغمایی با اصول نوازندگی كیبورد و سبك راك گذراند، به همراه گروه یغمایی در دو كنسرت ...

به گزارش جام جم آن لاین، دومین كنسرت سیروان خسروی اواخر خرداد جاری در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود.
سیروان كه اولین كنسرتش را اسفند سال گذشته برگزار كرده بود، خواننده سبك پاپ، تنظیم‌كننده، صدابردار و ناظر ضبط ایرانی است. برادر كوچكتر او، زانیار خسروی هم از خوانندگان سبك پاپ است.
كنسرت تازه سیروان خسروی به مدت 2 شب و در تاریخ‌های بیست و هفتم و هشتم خردادماه امسال برگزار می‌شود.
خسروی در این كنسرت به اجرای تراك‌های هر دو آلبوم‌اش با نام‌های «تو خیال كردی بری» و «ساعت 9» خواهد پرداخت. اعضای گروه اركستر همان گروه قبلی، با اندكی تغییر هستند. طبق روال همیشگی رهبری این اركستر بر عهده خود سیروان است.
سیروان خسروی آموختن موسیقی را از 11سالگی آغاز كرده و پس از آن كه مدتی را زیر نظر كاوه یغمایی با اصول نوازندگی كیبورد و سبك راك گذراند، به همراه گروه یغمایی در دو كنسرت به عنوان نوازنده كیبورد، حضور پیدا كرد كه این تنها اجراهای سیروان به عنوان نوازنده روی صحنه بوده‌ است.
او پس از آشنایی با امید اطهری‌نژاد در سال 1380، مراحل تهیه اولین آلبوم شخصی خود با نام تو خیال كردی بری را شروع كرد و پس از اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 1384 موفق به انتشار آن شد.
سیروان، مراحل ساخت دومین آلبوم خود با نام ساعت 9 را از سال 1384 شروع و بعد از 4 سال آن را در اردیبهشت ماه 1388 منتشر كرد. در اسفند ماه 1388 سیروان خسروی برای اولین بار كنسرت خود را برگزار كرد كه با استقبال طرفدارانش روبه‌رو شد. او حالا با دومین حضورش به عنوان خواننده به سالن همایش‌های برج میلاد می‌رود.
 
گردآوری:گروه فرهنگ وهنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: jamejamonline.ir
  
 
 

پربیننده های این بخش

 
X