مهین شهابی (بازیگر پیشكسوت سینمایی ایران) از نیمه دوم فروردین ماه سال 89 به دلیل تومور مغزی در بیمارستان پارس بستری است اما تاكنون...
 
بیش از90 روز از بستری شدن مهین شهابی می‌گذرد
در طی مدت بیش از 90 روزی كه مهین شهابی در بیمارستان پارس بستری است؛ فقط یكی از معاونان رئیس صدا و سیما و همچنین ایرج راد(مدیرعامل خانه تئاتر) از وی دیدار كرده است.
 
ایلنا: مهین شهابی (بازیگر پیشكسوت سینمایی ایران) از نیمه دوم فروردین ماه سال 89 به دلیل تومور مغزی در بیمارستان پارس بستری است اما تاكنون هیچ مسئولی از وزارت ارشاد و خانه سینما به دیدن وی نرفته است.
امیر اعلایی (نوه مهین‌ شهابی) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اعلام این مطلب افزود: در طی مدت بیش از 90 روزی كه مهین شهابی در بیمارستان پارس بستری است فقط یكی از معاونان رئیس صدا و سیما و همچنین ایرج راد مدیرعامل خانه تئاتر به دیدن وی آمدند.
وی ادامه داد: صدا و سیما با ارائه یك معرفی‌نامه تمامی هزینه‌های تخت و اتاق وی را متقبل شده و ما فقط داروهای خاصی را كه در بیمارستان موجود نباشد؛ تهیه می‌كنیم.
اعلایی ادامه داد: در طی این مدت به جز چند نفر از هنرمندان، هیچ‌كدام از مسئولان وزارت ارشاد یا خانه سینما به دیدن وی نیامده‌اند.
وی درباره حال فعلی شهابی گفت: هم‌اكنون ایشان به صورت مداوم خواب هستند اما قوای حسی ایشان كار می‌كند و به محرك‌ها پاسخ می‌دهد. تغذیه وی از طریق لوله‌های مخصوص انجام می‌گیرد.
مهین شهابی بازیگر 73 ساله سینما و تئاتر ایران از نیمه دوم فروردین ماه به دلیل بیماری تومور مغزی در بیمارستان پارس بستری است.
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: ilna.ir
 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X