داستان «یک حبه قند» درباره خانواده ای است که برای عروسی یکی از فرزندان دور هم جمع می شوند و ماجراهایی آن ها را درگیر خود می‌سازد. به جز نگار جواهریان...

نگار جواهریان و یک حبه قند سینمایی
نگار جواهریان در جدیدترین فیلم «سیدرضا میرکریمی»، ایفای نقش خواهد کرد. این فیلم که «یک حبه قند» نام دارد، هفته گذشته در تهران جلوی دوربین رفت. پس از فیلم برداری سکانس های تهران، گروه تولید به یزد می روند. «یک حبه قند» از تولیدات حوزه هنری است. رضا میرکریمی که تاکنون فیلم هایی چون «کودک و سرباز»، «اینجا چراغی روشن است»، «خیلی دور خیلی نزدیک»، «زیر نور ماه» و «به همین سادگی» را کارگردانی کرده است، در این فیلم مضمونی اجتماعی را دستمایه اثر خود قرار داده است. داستان «یک حبه قند» درباره خانواده ای است که برای عروسی یکی از فرزندان دور هم جمع می شوند و ماجراهایی آن ها را درگیر خود می‌سازد. به جز نگار جواهریان بازیگران دیگری چون رضا کیانیان، امیرحسین آرمان، مریلا زارعی، اصغر همت، پریوش نظریه، فرهاد اصلانی، هدایت هاشمی، شمسی فضل اللهی، نگار عابدی، ریما رامین فر، پونه عبدالکریم زاده، سهیلا رضوی و سعید پورصمیمی دراین فیلم حضور دارند.

رحیم نوروزی با «آسمان هشتم» می آید

رحیم نوروزی با فیلم سینمایی «آسمان هشتم»، میهمان جشنواره فیلم فجر امسال می شود. جمال شورجه تهیه کننده این فیلم می باشد که کارگردانی آن را، «حسن نجفی» برعهده دارد. فیلم برداری هوایی «آسمان هشتم» از سطح شهر مشهد و حرم امام رضا(ع) به پایان رسیده است. این فیلم موضوعی اجتماعی دارد. «رحیم نوروزی» و «محمد کاسبی» نقش های اصلی این فیلم سینمایی را برعهده دارند. هم چنین ۳ بازیگر آذربایجانی در «آسمان هشتم» ایفای نقش می کنند. این فیلم داستان یک خانواده باکویی را روایت می کند که برای زیارت، به مشهد مقدس می آیند. اما هنگام ورود به مشهد، با مشکل مواجه می شوند. رحمت دانشجوی سال آخر پزشکی با این خانواده آشنا می شود و این آشنایی، زمینه اتفاقات و حوادث جدیدی را رقم می زند.

حسین یاری «پرنده باز» را تمام کرد

حسین یاری بازی خود در فیلم سینمایی «پرنده باز»، به کارگردانی «عطاءا... سلیمانیان» را به پایان رساند. این فیلم که هم اکنون آخرین مراحل فنی خود را پشت سر می گذارد، در جشنواره فیلم فجر امسال به نمایش درمی آید. در حال حاضر صداگذاری «پرنده باز»، توسط «آرش قاسمی» و «عباس رستگارپور» در حال انجام است. موسیقی متن این فیلم را «محمد محمدعلی»، برعهده دارد. «پرنده باز» که نخستین ساخته بلند «عطاءا... سلیمانیان» می باشد، از تولیدات سازمان توسعه سینمایی سوره حوزه هنری است. این فیلم داستان شخصیتی را روایت می کند که به مکه می رود و با نگاهی که به یکی از مراحل حج دارد، سبب رخ دادن ماجراهایی می شود. به جز حسین یاری بازیگران دیگری چون ماه چهره خلیلی، هوشنگ توکلی، علی اوسیوند، رضا فیاضی و مهران رجبی، دراین فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.
 
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: khorasannews.com
 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X