مهرانه مهین‌ترابی كه یك ماه مشغول تمرین برای اجرای نمایش «مرغ دریایی» با گروه محمدرضا خاكی بود، از بازی در این نمایش انصراف داد بدلیل...


 مهرانه مهین‌ترابی كه یك ماه مشغول تمرین برای اجرای نمایش «مرغ دریایی» با گروه محمدرضا خاكی بود، از بازی در این نمایش انصراف داد.  
محمدرضا خاكی، كارگردان تئاتر به خبرنگار فارس گفت:مهین‌ترابی حدود یك ماه نیز به همراه گروه در تمرینات نمایش «مرغ دریایی» حضور داشت كه به گفته خودش به دلیل مشكلات كاری، از ادامه همكاری انصراف داد.
وی افزود:در حال حاضر مشغول رایزنی با دیگر هنرمندان برای این نقش هستیم، اما با این حال گروه تمرینات خود را در دانشگاه تربیت مدرس ادامه می‌دهد.
خاكی اضافه كرد:خانم مهین‌ترابی نقش كلیدی در نمایش داشت و ما با رفتن وی مشغول انتخاب بازیگر هستیم.
وی با اشاره به دیگر تغییرات گروه به فارس گفت:قدر‌ت‌الله دلاوری نیز به جای اسد زارعی به ایفای نقش می‌پردازد و این نمایش قرار بود كه نیمه مرداد ماه اجرا شود اما به دلیل تغییرات یك ماه به تعویق افتاد.
خاكی بیان داشت: در این نمایش 12 بازیگر به ایفای نقش می‌پردازند كه می‌توان به مسعود دلخواه، ژاله شعاری، یحیی آذرنوش، طوفان مهردادیان، نینا درودیان، ایمان افشاریان، شبنم خزلی و معین عشاقی اشاره كرد.
 
گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع : خبرگزاری فارس
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
برندگان جوایز کن 2019 انتخاب شدند برندگان جوایز کن 2019 انتخاب شدند

ساعتی پیش مراسم اختتامیه هفتاد و دومین دوره جشنواره فیلم کن به پایان رسید و برنده نخل طلای کن ۲۰۱۹ فیلم «پارازیت» ساخته بونگ جون-هو از کره جنوبی شد

 
X