سیمرغسیمرغ

باهشیاری دستگاه‌های مسئول، سناریوی تكراری تروریست‌های ورشكسته گروه مجاهدین خلق برای ایجاد شایبه ارتباط یك خواننده ایرلندی با خود، ناكام ماند...

 

 این گروه كه به دلیل قتل هزاران نفر از شخصیت‌ها و بهترین جوانان ایران و نیز اقدامات تروریستی در دیگر نقاط دنیا، هم در ایران منفور و هم در آمریكا و اروپا در لیست سیاه تروریست‌‌هاست، برای حل بحران هویت معدود اعضای باقی‌مانده خود، همواره تلاش می‌كند با سوءاستفاده از مجامع پرجمعیت و نیز مقاطع حضور افراد مشهور و سپس روش‌های مرسوم مونتاژ، گروه خود را همچنان مطرح نشان دهد.

با توجه به سنت مرسوم، در پایان كنسرت‌های بزرگ كه تماشاچیان به خواننده و موزیسین، گل تقدیم می‌كنند، این گروه با توجه به شركت پرتعداد مردم در كنسرت‌ها، معمولا چند نفر از اعضای خود را با دسته‌گل و یك پرچم كوچك شیر و خورشید میان جمعیت می‌فرستند تا با هماهنگی یك فیلمبردار از پیش آماده‌شده، نوعی از صحنه تقدیم گل به خواننده فیلمبرداری كنند كه افراد ناوارد گمان كنند خواننده از این گروه منفور حمایت كرده است.

به ویژه تاكنون بارها تلاش كرده‌اند تا در سفرها و اجراهای اروپایی خوانندگان مشهور سنتی كشورمان، برای آنان نیز حاشیه‌سازی كنند كه خوشبختانه معمولا ناكام مانده است.

این شگرد چند سال پیش در یكی از كنسرت‌های «كریس دی برگ» در پاریس نیز اجرا شد و سپس دستگاه مونتاژ و حقه‌بازی این گروه تروریستی نیز به كار افتاد تا كنسرت انتقادی كریس‌ دی برگ، كه از همه جا بی‌خبر، ترانه‌ای با نام «Revolution» و مضمون ضدجنگ اجرا می‌كرد، در حمایت از این گروه جلوه داده شود.

طبیعی بود كه سپس برخی صحنه‌های رژه دختران و پسران فریب‌خورده این گروه تروریستی در كنار صحنه‌هایی از 18 تیر نیز به عنوان پس‌زمینه ترانه این خواننده غربی مونتاژ و علاوه بر پخش محصول نهایی از تلویزیون این گروه تروریستی، در سایت «یوتیوب» نیز گذاشته شود.


اما اكنون و پس از حضور دی‌برگ در ایران و اظهارات او در تمجید از كشورمان ـ كه بازتاب نسبتا خوبی نیز در جهان داشته ـ این گروه به دست و پا افتاده، تا این بار از منفوریت خود در جامعه ایران برای ایجاد نارضایتی در جوانان استفاده كند.

متأسفانه، یك سایت مدعی حمایت از دولت و همچنین بخش بولتنی یكی از خبرگزاری‌ها كه توسط افراد كم‌تجربه و با گرایش‌های افراطی اداره می‌شود نیز در دام این نقشه افتاده و كریس دی برگ را «خواننده حامی تروریست‌ها» معرفی كرده است.

با این حال، سایت «ایران دیده‌بان» كه به صورت تخصصی در زمینه جنایات تروریست‌های سازمان مجاهدین خلق فعالیت می‌كند، با تیزبینی نوشت: «بقایای خبیث رجوی كه به خوبی بر میزان منفوریت خود در میان ایرانیان واقف هستند، برای لغو كنسرت خواننده مشهور، كریسدیبرگ در ایران، از این منفوریت بهره جسته و با طراحی یك توطئه خبیثانه، درصدد برآمدهاند تا با زدن انگ هواداری از منافقین به وی، مقدمات لغو كنسرت او را فراهم آورند.

به قرار اطلاع، دستگاه جاسوسی مجاهدین با ساختن و پرداختن خبری جعلی و دروغ درباره مخالفت علمای بزرگ قم با كنسرت كریسدیبرگ در ایران و سوابق همكاری وی با منافقین و ارسال این خبر جعلی برای یكی از خبرگزاریها، قصد بر هم زدن این كنسرت را دارند.

بقایای رجوی از آنجا كه از میزان تنفر مردم ایران از این گروه اطلاع دارند، انگ همكاری كریسدیبرگ با خود را چنان بزرگ كردهاند تا بتوانند نتیجه دلخواه خود از جعل این خبر را بگیرند».

متأسفانه، برخوردهای سطحی و تفریطی با مواردی چون حضور یك خواننده خارجی در ایران، باعث شده است تا در مقابل، رویكردهای افراطی به همراه داشته باشد كه پرداختن بیش از حد روزنامه‌های كشور به مصاحبه چندی پیش این خواننده ایرلندی ـ كه البته درجه اول هم نیست ـ از این جمله بود.

گفتنی است، حقه‌بازی برای ابراز، وجود سابقه‌ای طولانی در سازمان تروریستی مجاهدین خلق دارد كه چندی پیش، حتی رادیو ضد انقلابی زمانه نیز در گزارشی به تشریح اغفال مردم توسط این گروه پرداخت.

 

گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع : تابناک

 


 

 

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
حقایق باورنکردنی درمورد جشنواره کن و مخارج آن!حقایق باورنکردنی درمورد جشنواره کن و مخارج آن!

در این گزارش به هزینه های عجیب و غریب برگزاری جشنواره ی معتبر سینمایی کن در سال 2019 و حضور در آن خواهیم پرداخت

ads-culture-left-2
 
X