سریال مختارنامه به كارگردانی داوود میرباقری كه در مرحله فیلم برداری است با صرف هزینه ...

 
  سریال مختارنامه به كارگردانی داوود میرباقری كه در مرحله فیلم برداری است با صرف هزینه 18 میلیارد تومانی تاكنون به عنوان پرخرج ترین سریال تلویزیونی در سال های اخیر شناخته می شود.
 یك منبع آگاه در گفتگو با "جهان" با اعلام این خبر تصریح كرد: مخارج و هزینه های سنگین این سریال بی سابقه است .
 
گفتنی است در حالی داود میرباقری با عقد قرارداد 6 میلیون تومانی برای ساخت هردقیقه از مختارنامه در سال 81 با سیما به توافق رسیده است كه هزینه ساخت سریال امام علی(ع) او نیزدر سال های 73 و 74 جنجال آفرین بود و مورد انتقاد قرار گرفت.
 
این منبع آگاه در مورد هزینه های سریال حضرت یوسف(ع) نیز از رقمی 5/6 میلیاردی خبر داد و افزود: عوامل سریال تاریخی حضرت یوسف(ع) برای ساخت این مجموعه دقیقه ای 7/2 میلیون تومان با سیما قرار داد دارند كه باز نسبت به سریالهای تاریخی در حال تولید هزینه كمتری در بر داشته است.
 
گفتنی است در سینما هم فیلم های روز رستاخیز و حضرت سلیمان كه به گارگردانی احمدرضا درویش و شهریار بحرانی در حال تولید هستند بعد از دوئل دیگر ساخته درویش كه با هزینه ای یك میلیارد و دویست میلیون تومانی در سال 82 به تولید رسیده است به عنوان پر خرج ترین های سینمای ایران محسوب می شوند. 
 
گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع : نوسازی
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
داستان زخم عمیق روی صورت جیسون موموآ چیست؟ + عکس قبل و بعد داستان زخم عمیق روی صورت جیسون موموآ چیست؟ + عکس قبل و بعد

جیسون موموآ بازیگر پیشین بازی تاج و تخت در نقش کال دوروگو اثر زخم بزرگ و عمیقی بر روی ابرویش دارد که با گریمش در این سریال به او چهره فرد خشن و وحشی را داده بود. زخمی که مجبور شد 140 تا بخیه بخورد

 
X