محمدحسین یزدی‌نژاد، مسوول گنجینه تمبر و اسكناس موزه آستان قدس رضوی، خبر داده كه این تمبر در تیراژ 75 میلیون نسخه و به‌مناسبت ...
 نخستین تمبر اسلامی تاریخ پست آمریكا با عنوان "عید مبارك" در گنجینه تمبر و اسكناس موزه آستان قدس رضوی در معرض نمایش عموم قرار گرفت.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، محمدحسین یزدی‌نژاد، مسوول گنجینه تمبر و اسكناس موزه آستان قدس رضوی، خبر داده كه این تمبر در تیراژ 75 میلیون نسخه و به‌مناسبت عید سعید فطر در سال 2005 میلادی چاپ و منتشر شده است.
وی اعلام كرده است كه این تمبر مورد توجه و استقبال بسیاری از مسلمانان جهان قرار دارد، به‌طوری‌كه شركت پست آمریكا مجبور به تجدید چاپ آن در تیراژ چند میلیونی به مناسبت عید سعید قربان در سال 2006 میلادی شده است.
او با اشاره به اینکه مسلمانان آمریكا با تقاضاهای خود، پس از 10 سال موفق شدند ایالات متحده آمریكا را وادار به چاپ اولین تمبر با موضوع اسلام كنند، گفته كه این تمبر توسط یكی از خوشنویسان مسلمان و مشهور آمریكا به نام محمد زكریا به خط ثلث طراحی و خوش‌نویسی شده است.

 
گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع :ایسنا
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
داستان زخم عمیق روی صورت جیسون موموآ چیست؟ + عکس قبل و بعد داستان زخم عمیق روی صورت جیسون موموآ چیست؟ + عکس قبل و بعد

جیسون موموآ بازیگر پیشین بازی تاج و تخت در نقش کال دوروگو اثر زخم بزرگ و عمیقی بر روی ابرویش دارد که با گریمش در این سریال به او چهره فرد خشن و وحشی را داده بود. زخمی که مجبور شد 140 تا بخیه بخورد

 
X