سیمرغسیمرغ

با گذشت ۹ سال از كشف بقایای یك ویلای باستانی از تمدن رم باستان كه از آن به عنوان بزرگ ترین ویلای...
 
   تمام بخش های یك ویلای رومی كه یكی از بزرگ ترین ویلاهای رومی اروپاست، پس از ۹ سال از زیر خاك بیرون آورده شدند.
      تمام بخش های یك ویلای رومی كه یكی از بزرگ ترین ویلاهای رومی اروپاست، پس از ۹ سال از زیر خاك بیرون آورده شدند. با گذشت ۹ سال از كشف بقایای یك ویلای باستانی از تمدن رم باستان كه از آن به عنوان بزرگ ترین ویلای رومی كشور سوییس و یكی از بزرگ ترین ویلاهای رم اروپا نام برده می شود، تمام قسمت های این ویلا از زیر خاك بیرون آورده شدند.
بقایای این ویلا كه حدود قرن های اول و دوم پیش از میلاد مسیح (ع) ساخته شده است، در سال ۱۹۹۹ میلادی در محوطه ای تاریخی در نزدیكی شهر برن كشور سوییس كشف شد. محوطه تاریخی كه این ویلا در آن پیدا شده، در سال ۱۹۶۷ میلادی كشف شده است و تاكنون آثار تاریخی زیادی از ظرف های سفالی منقوش، جواهرآلات و سلاح در آن كشف شده اند. این ویلا كه از آن به عنوان بخشی از هویت كشور سوییس نام برده می شود، تمام بخش های اصلی یك ویلای رومی را مانند حمام دارد. قرار است، این ویلا در آینده نزدیك به یكی از جاذبه های گردشگری سوییس تبدیل شود.
 
 
 
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/cultre
منبع: aftab.ir
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
دی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمیدی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمی

نهمین فیلم بلند کوئنتین تارانتینو یک کمدی-درام سیاه با بازی لئوناردو دی‌کاپریو و برد پیت در نقش‌های اصلی است که داستان یک ستاره تلویزیونی رو به فراموشی و بدلکار او را در اواخر دهه ۱۹۶۰ میلادی روایت می‌کند

ads-culture-left-2
 
X