آخرین مهمان این برنامه، «محمد رضا حسینی بهشتی» فرزند شهید بهشتی بود كه در آستانه واقعه هفتم تیرماه به این برنامه دعوت شده بود و پیش ...

  پخش برنامه «مثلث شیشه‌ای» با اجرای «رضا رشیدپور» شب گذشته به دلایل نامعلومی متوقف شد.  برنامه «مثلث شیشه‌ای» كه هر شب ساعت 22 به صورت زنده روی آنتن شبكه تهران می‌رفت، میزبان چهره‌های مختلفی در عرصه‌های گوناگون فرهنگی، سیاسی، ورزشی، پزشكی و ... بود و تنها برنامه چالشی و گفت‌وگو محور شبكه تهران محسوب می‌شد.
آخرین مهمان این برنامه، «محمد رضا حسینی بهشتی» فرزند شهید بهشتی بود كه در آستانه واقعه هفتم تیرماه به این برنامه دعوت شده بود و پیش از این نیز افراد دیگری نظیر مهدی كروبی، مهران مدیری، داوود دانش جعفری، سردار رادان، علی عبدالعلی‌زاده، محمد هاشمی و علی دایی به این برنامه آمده بودند.
برنامه «مثلث شیشه‌ای» شب گذشته در حالی به یكباره و ناگهانی به كار خود پایان داد كه در جلسه‌ای كه هفته گذشته با حضور معاون سیما و مدیران شبكه‌های مختلف سیما برگزار شده بود، مجید رجبی معمار مدیر شبكه تهران در تشریح برنامه‌های تابستانی این شبكه، از پخش این برنامه تا پایان فصل تابستان خبر داده بود.
دیشب گزیده‌ای از موفق‌ترین برنامه‌های سری برنامه «مثلث شیشه‌ای» به‌روی آنتن رفت.
برنامه گفت‌وگو محور «مثلث شیشه‌ای» كه از پانزدهم اردیبهشت به تهیه‌كنندگی رضا رشیدپور و محمد قنبری روی آنتن شبكه تهران می‌رفت؛ سومین برنامه رشیدپور پس از «شب شیشه‌ای» و «عبور شیشه‌ای» در فضایی مشابه محسوب می‌شد.

 

گردآوری :گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
 www.seemorgh.com/culture
 منبع: خبرگزاری فارس

 

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
حذف موسیقی تیتراژ سریال امام علی در پخش مجدد آن !! حذف موسیقی تیتراژ سریال امام علی در پخش مجدد آن !!

چندی است که در پخش مجدد سریال «امام علی (ع)»، تیتراژ سریال را که بخش جداناپذیری از این مجموعه است، از ابتدای سریال حذف کرده‌اند

 
X