سیمرغسیمرغ

اسمیت كه از جمله هالیوودی‌های طرفدار اوباماست، درباره تاریخ احتمالی بازی در نقش این سیاستمدار آمریكایی گفت: مطمئن باشید كه ...
  «ویل اسمیت»، بازیگر مشهور هالیوود، قرار است در یك پروژه سینمایی در نقش «باراك اوباما»، كاندیدای كنونی ریاست جمهوری آمریكا بازی كند.
     «ویل اسمیت»، بازیگر مشهور هالیوود، قرار است در یك پروژه سینمایی در نقش «باراك اوباما»، كاندیدای كنونی ریاست جمهوری آمریكا بازی كند.
«ویل اسمیت» بازیگر سیاهپوست هالیوود در مصاحبه با شبكه ام‌تی‌وی آمریكا گفت: علاقه زیادی دارم تا در یكی از پروژه‌های آینده خود، بزودی، در نقش باراك اوباما بازی كنم كه البته فرم گوش‌های من، مرا برای این نقش بسیار مناسب كرده است.
وی سپس با حالتی طنزگونه ادامه داد: بله حقیقت درست همینجاست، راز موفقیت در همین گوش‌هاست، آمریكایی‌ها عاشق گوش‌ها هستند، میكی‌موس در این زمینه پیشكسوت است، پس از آن نیز گوفی و دامبو نیز راه او را ادامه دادند و در این مورد نیز بسیار موفق بوده‌اند.
اسمیت كه از جمله هالیوودی‌های طرفدار اوباماست، درباره تاریخ احتمالی بازی در نقش این سیاستمدار آمریكایی گفت: مطمئن باشید كه به محض اینكه «اوباما» پایان این داستان (رقابت‌های ریاست جمهوری آمریكا) را بنویسد، من در فیلمی جدید در نقش او ظاهر خواهم شد.
 
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: www.aftab.ir

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
دی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمیدی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمی

نهمین فیلم بلند کوئنتین تارانتینو یک کمدی-درام سیاه با بازی لئوناردو دی‌کاپریو و برد پیت در نقش‌های اصلی است که داستان یک ستاره تلویزیونی رو به فراموشی و بدلکار او را در اواخر دهه ۱۹۶۰ میلادی روایت می‌کند

ads-culture-left-2
 
X