سیمرغسیمرغ

ماجراهای این فیلم از بعد از ظهر گرم یكی از روزهای ماه سپتامبر آغاز می‌شود. دوایت آرنو با بازی مارك روفالو و...
   فیلم «جاده تردید» با سرپرستی و گویندگی تورج مهرزادیان برای شبكه 5 سیما دوبله شد. ماجراهای این فیلم از بعد از ظهر گرم یكی از روزهای ماه سپتامبر آغاز می‌شود. دوایت آرنو با بازی مارك روفالو و گویندگی منوچهر والی‌زاده كه وكیل است، هنگامی كه با پسر خود به خانه بازمی‌گردد، با جاش لدنر تصادف می‌كند. 
 جاش بر اثر این سانحه كشته می‌شود و دوایت از صحنه تصادف می‌گریزد. تحقیقات پلیس برای شناسایی راننده خاطی بی‌فایده می‌ماند. اتان لدنر پدر جاش، از دوایت آرنو می‌خواهد كه وكیل پرونده‌اش شود، بدون این‌كه بداند او راننده خاطی بوده است...
سعید مظفری (یواكین فینیكس / اتان)‌، افسانه پوستی (جنیفركانلی / گریس)‌، ناهید امیریان (اما)‌، فریبا رمضان‌پور، شایسته تاج‌بخش، امیر حكیمی و غلامرضا صادقی نیز در دوبله این فیلم بسیار كم‌فروش حضور داشته‌اند.
فیلم «به‌نام پادشاه» نیز برای تلویزیون دوبله شد. ماجراهای این فیلم درباره مرد كشاورزی به نام فارمر است كه پسرش در حمله سربازان گالیان به روستا كشته و همسرش ربوده می‌شود.
 او برای گرفتن انتقام خون پسرش و آزادی همسرش، به سربازان پادشاه ملحق می‌شود و ... تعدادی از دوبلورهای این فیلم كه به سرپرستی و گویندگی سعید مظفری دوبله شده، عبارتند از: بهرام زند (فارمر)‌، حسین عرفانی (پادشاه)‌، ناصر نظامی (گالیان)‌، منوچهر زنده‌دل (دوك)‌، امیر قطعه‌ای (نوریك)‌، ناصر احمدی (مریك)‌، مینو غزنوی (سولانا)‌، كتایون اعظمی، محمد علی دیباج، كوروش فهیمی، ولی مومنی، حسن كاخی و میرطاهر مظلومی.
 
 
 
 
 گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: www.jamejamonline.ir

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
دی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمیدی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمی

نهمین فیلم بلند کوئنتین تارانتینو یک کمدی-درام سیاه با بازی لئوناردو دی‌کاپریو و برد پیت در نقش‌های اصلی است که داستان یک ستاره تلویزیونی رو به فراموشی و بدلکار او را در اواخر دهه ۱۹۶۰ میلادی روایت می‌کند

ads-culture-left-2
 
X