در اولین قسمت این فیلم داستان زندگی «ادوارد ویلسون» (با بازی «مت دمون») است كه از سال 1961 تا 1981 جاسوسی سازمان سیا را به عهده دارد، ولی...
 .رابرت د‌نیرو» از ساخت دو قسمت بعدی فیلم جاسوسی «چوپان خوب» خبر داد»  
به نقل از سایت سینمایی مووی وب، «رابرت دنیرو» كه جمعه گذشته برنده جایزه یك عمر دستاورد حرفه‌ای جشنواره سینمایی كارلووی‌واری شد، روز گذشته در جمع خبرنگاران حاضر در این جشنواره، از علاقه خود نسبت به ساخت دو قسمت بعد «چوپان خوب» خبر داد.
«دنیرو» گفت: خیلی دوست دارم تا دو قسمت بعدی درام «چوپان خوب» را بسازم، در اولین قسمت این فیلم داستان زندگی «ادوارد ویلسون» (با بازی «مت دمون») است كه از سال 1961 تا 1981 جاسوسی سازمان سیا را به عهده دارد، ولی من دوست دارم كه داستان فیلم تا زمان حال ادامه یابد.
وی افزود: هنوز درباره جزئیات این پروژه فكر نكرده‌ام ولی همین اندازه می‌دانم كه این عقیده خوبی است.
دنیرو در پایان ضمن اشاره به تجربه خوشایند همكاری با «مارتین اسكورسیزی»، بدون اشاره به جزئیات بیشتر فیلم بعدی خود گفت: در فیلم بعدی‌ام كه هم‌اكنون در مرحله پیش تولید است، با اسكورسیزی همكاری خواهم داشت. این فیلم قرار است كه تا سال 2009 آماده اكران شود.
 
 
 
 
 
 گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: خبرگزاری فارس 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
برندگان جوایز کن 2019 انتخاب شدند برندگان جوایز کن 2019 انتخاب شدند

ساعتی پیش مراسم اختتامیه هفتاد و دومین دوره جشنواره فیلم کن به پایان رسید و برنده نخل طلای کن ۲۰۱۹ فیلم «پارازیت» ساخته بونگ جون-هو از کره جنوبی شد

 
X