به نقل از سایت سینمایی هالیوود ریپورتر، در این فیلم كه به طور موقت «بیست و هشتمین اصلاحیه» نام دارد، پیش از این قرار بود كه «تام كروز» در نقش یكی از...
     در پی فسخ قرداد «تام كروز» با كمپانی برادران وارنر برای بازی در فیلمی جدید در نقش رییس جمهور آمریكا، «كریستین بل» جایگزین آن شد.
به نقل از سایت سینمایی هالیوود ریپورتر، در این فیلم كه به طور موقت «بیست و هشتمین اصلاحیه» نام دارد، پیش از این قرار بود كه «تام كروز» در نقش یكی از روسای جمهوری آمریكا ایفای نقش كند.
به گزارش هالیوود ریپورتر، در پی بودجود آمدن اختلاف میان «تام كروز» و كمپانی «برادران وارنر»، این بازیگر هالیوودی از بازی در این نقش انصراف داد و كمی بعد «كریستین بل» جایگزین آن شد.
بنا براین گزارش، این فیلم داستان مبارزه یكی از روسای جمهوری آمریكا با رهبران یك سازمان فوق سری است، كه كنترل تمامی امور مربوط به این كشور را به دست گرفته‌اند.
هالیوود ریپورتر از بازی «دنزل واشنگتن» بعنوان رییس این سازمان فوق سری خبر داد، «فلیپ نویس» نیز كارگردانی این فیلم را به عهده خواهد داشت.

 

 
 
 
 
 
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: www.aftab.ir
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
داستان زخم عمیق روی صورت جیسون موموآ چیست؟ + عکس قبل و بعد داستان زخم عمیق روی صورت جیسون موموآ چیست؟ + عکس قبل و بعد

جیسون موموآ بازیگر پیشین بازی تاج و تخت در نقش کال دوروگو اثر زخم بزرگ و عمیقی بر روی ابرویش دارد که با گریمش در این سریال به او چهره فرد خشن و وحشی را داده بود. زخمی که مجبور شد 140 تا بخیه بخورد

 
X