سیمرغسیمرغ

«چارلز ترون»، بازیگر هالیوود متولد آفریقای جنوبی به خاطر داشتن زندگی پرفراز و نشیب خود اخیرا مورد توجه یك كمپانی هالیوودی قرار گرفته است. او زمانی كه تنها 5 سال داشت، شاهد قتل ...
  «چارلیز ترون»، بازیگر هالیوود، پیشنهاد اخیر یكی از استودیوهای هالیوود برای ساخت فیلمی با موضوع زندگی خصوصی‌اش در كودكی را رد كرد.  
 به نقل از سایت سینمایی مووی وب، «چارلیز ترون» كه در فیلم‌هایی چون «مردی از ماه» و «هیولا» بازی كرده است، به خاطر داشتن زندگی پرفراز و نشیب خود اخیرا مورد توجه یك كمپانی هالیوودی قرار گرفته است.
بنا براین گزارش، این كمپانی هالیوودی كه نام آن فاش نشده است، در نظر داشت تا داستان زندگی این بازیگر را جلوی دوربین ببرد ولی با مخالفت «ترون» روبرو شد. 
«چارلز ترون»، بازیگر هالیوود متولد آفریقای جنوبی زمانی كه تنها 5 سال داشت، شاهد قتل پدر لاابالی خود به دست مادرش بود.
«ترون» در نوجوانی به آمریكا مهاجرت كرد و به طور اتفاقی زمانی كه 18 سال بیشتر نداشت زمانی كه با یكی از كاركنان یكی از بانك‌های آمریكا درگیر شده بود، با یكی از كارشناسان و تهیه‌كنندگان هالیوود آشنا و پس از آن وارد این عرصه شد.
این بازیگر تاكنون سه بار نامزد جایزه اسكار شد، كه از این میان یكبار موفق به دریافت این جایزه سینمایی در بخش بهترین بازیگر زن سال شد.
او یكی از گرانقیمت‌ترین بازیگران هالیوود محسوب می‌شود.
 

 

 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: خبرگزاری فارس
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
اعتراض زنان به قانون جدید سقط جنین بر روی فرش قرمز جشنواره کن!اعتراض زنان به قانون جدید سقط جنین بر روی فرش قرمز جشنواره کن!

فرش قرمز جشنواره کن بار دیگر به صحنه اعتراض سیاسی تبدیل شد و روز شنبه حامیان حق انتخاب زنان برای سقط جنین پیش از نخستین نمایش فیلم مستند «بگذار قانون باشد» ساخته خوان سولاناس کارگردان آرژانتینی روی فرش قرمز تجمع اعتراضی برگزار کردند.

ads-culture-left-2
 
X