سیمرغسیمرغ

انیمیشن لابیرنت نیز در جشنواره بین‌المللی تلویزیونی شانگهای چین درخشید و موفق به كسب جایزه نقره (ماگنولیا)‌ در بخش انیمیشن‌های...
 لابیرنت، عنوان انیمیشنی به كارگردانی امید خوش‌نظر است كه موفق به كسب جایزه نقره (ماگنولیا)‌‌ شده است. به گزارش خبرنگار ما، تولیدات مركز صبا پس از جشنواره بین‌المللی كودك و نوجوان در همدان كه در آن دو اثر از تولیدات مركز، موفق به دریافت جایزه و دیپلم افتخار در بخش مسابقه شدند همچنان در عرصه‌های داخلی و خارجی، حضوری موفق دارند. 
 انیمیشن لابیرنت نیز در جشنواره بین‌المللی تلویزیونی شانگهای چین درخشید و موفق به كسب جایزه نقره (ماگنولیا)‌ در بخش انیمیشن‌های خارجی شد.
همچنین انیمیشن سینمایی افسانه ماردوش به كارگردانی حسین مرادی‌زاده، یكی دیگر از تولیدات مركز و برگرفته از داستان‌های شاهنامه است كه موفق شده به بخش مسابقه جشنواره (CINDI) در كشور كره جنوبی راه پیدا كند. این جشنواره از تاریخ 20 تا 26 اوت در سئول برگزار می‌شود.
 
 
 
 
 گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: www.jamejamonline.ir

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
دی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمیدی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمی

نهمین فیلم بلند کوئنتین تارانتینو یک کمدی-درام سیاه با بازی لئوناردو دی‌کاپریو و برد پیت در نقش‌های اصلی است که داستان یک ستاره تلویزیونی رو به فراموشی و بدلکار او را در اواخر دهه ۱۹۶۰ میلادی روایت می‌کند

ads-culture-left-2
 
X