سیمرغسیمرغ

بنا بر این گزارش، «ابوالفضل صفاری» كارگردان این فیلم، جایزه خود را از دستان ویم‌وندرس و داریوش مهرجویی دریافت و آن را به مرحوم...
 «ابوالفضل صفاری» كارگردان فیلم «انتهای زمین» دیپلم افتخار جشنواره زردآلوی طلایی ارمنستان را از دستان ویم وندرس و داریوش مهرجویی گرفت.  
 فیلم «انتهای زمین» ساخته «ابوالفضل صفاری» در مراسم پایانی پنجمین جشنواره بین‌المللی زردآلوی طلایی ارمنستان موفق شد تا دیپلم افتخار بهترین فیلم را به دست آورد.
بنا بر این گزارش، «ابوالفضل صفاری» كارگردان این فیلم، جایزه خود را از دستان ویم‌وندرس و داریوش مهرجویی دریافت و آن را به مرحوم «خسرو شكیبایی» تقدیم كرد.
در جشنواره فیلم «زردآلوی طلایی» كه امسال از 13 تا 20 جولای در ایروان، پایتخت ارمنستان برگزار شد، از «داریوش مهرجویی»، فیلمساز ایرانی‌ و «ویم وندرس»، كارگردان آلمانی، با اعطای جایزه یك عمر دستاورد حرفه‌ای این دوره از رقابت‌ها تجلیل به‌عمل آمد.
 
 
 
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: خبرگزاری فارس
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
اعتراض زنان به قانون جدید سقط جنین بر روی فرش قرمز جشنواره کن!اعتراض زنان به قانون جدید سقط جنین بر روی فرش قرمز جشنواره کن!

فرش قرمز جشنواره کن بار دیگر به صحنه اعتراض سیاسی تبدیل شد و روز شنبه حامیان حق انتخاب زنان برای سقط جنین پیش از نخستین نمایش فیلم مستند «بگذار قانون باشد» ساخته خوان سولاناس کارگردان آرژانتینی روی فرش قرمز تجمع اعتراضی برگزار کردند.

ads-culture-left-2
 
X