سیمرغسیمرغ

به گفته پلیس برزیل، تابلوی كشف شده مشهور به «نقاش و مدل» در سال ۱۹۶۳ توسط «پیكاسو» به تصویر كشیده شده است، این تابلو یكی از همان چهار...
    پلیس برزیل در جریان تحقیق برای یافتن چهار اثر ربوده شده از موزه سائو پائلو طی ماه گذشته، یكی از این آثار را كشف و یك شخص مظنون را نیز در این رابطه دستگیر كرد.
به نقل از خبرگزاری رویترز، پلیس برزیل روز گذشته ضمن یافتن یكی از دو اثر ربوده شده پیكاسو، یك شخص مظنون را دستگیر كرد، این شخص مظنون به دست داشتن در سرقت مسلحانه ماه گذشته از موزه سائو پائلو است كه در جریان آن دو تابلوی ارزشمند پیكاسو و دو تابلوی دو هنرمند برزیلی نیز ربوده شد.
به گفته پلیس برزیل، تابلوی كشف شده مشهور به «نقاش و مدل» در سال ۱۹۶۳ توسط «پیكاسو» به تصویر كشیده شده است، این تابلو یكی از همان چهار تابلویی كه در جریان سرقت ماه گذشته، ربوده شد.
به گزارش رویترز، سرقت ماه ژوئن، دومین سرقت آثار پیكاسو از موزه سائو پائلو طی یك سال گذشته است، در ماه دسامبر نیز تابلو «پرتره سوزان بلوك» از موزه هنری سائو پائلو ربوده شد.

 
 

 
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: www.aftab.ir
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
دی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمیدی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمی

نهمین فیلم بلند کوئنتین تارانتینو یک کمدی-درام سیاه با بازی لئوناردو دی‌کاپریو و برد پیت در نقش‌های اصلی است که داستان یک ستاره تلویزیونی رو به فراموشی و بدلکار او را در اواخر دهه ۱۹۶۰ میلادی روایت می‌کند

ads-culture-left-2
 
X