نمایشنامه مكبث توسط گروه تئاتر" شالیزه" كه مسئولیت آموزش آنان برعهده شهرستانی است به همراه بازیگران حرفه ای رادیو به صورت سی دی تنظیم و بزودی...
 تولید لوح صوتی نمایشنامه مكبث نوشته "ویلیام شكسپیر" به كارگردانی میكائیل شهرستانی توسط شركت فرهنگ فیلم تهران، وابسته به انتشارات علمی و فرهنگی به پایان رسید.  
 امیر عباس تقی‌پور، مدیر عامل شركت فرهنگ فیلم تهران در این باره گفت: نمایشنامه مكبث یكی از مشهورترین نمایشنامه‌های نویسنده شهیر، شكسپیر و در ردیف آثار فاخر تاریخ ادبیات جهان است. وی با اشاره به سیاست‌های شركت مبنی بر تولید آثار فاخر و حمایت از هنرمندان تئاتر، سینما، رادیو و تلویزیون گفت: در ادامه تولید آثار فاخر پس از نمایشنامه صوتی هملت، تولید نمایشنامه صوتی مكبث را آغاز كردیم، كه این كار نیز با تلاش هنرمندان برجسته به پایان رسید.
وی افزود: نمایشنامه مكبث توسط گروه تئاتر" شالیزه" كه مسئولیت آموزش آنان برعهده شهرستانی است به همراه بازیگران حرفه ای رادیو به صورت سی دی تنظیم و بزودی روانه بازار خواهد شد.
تقی پور گفت: مدت زمان این نمایشنامه كه حدود 2 ساعت است در استودیو دیجیتال فرهنگ كه یكی از بزرگترین استودیوهای كشور است ضبط و تنظیم شده است.
تقی‌پور در پایان با اظهار اینكه عدم توجه به حقوق تولید كنندگان و تكثیر غیر قانونی سی دی یكی از جدی ترین معضلات این حوزه می باشد از مردم در خواست كرد از خرید هرگونه سی دی بدون بسته بندی خودداری كنند.
مدیرعامل شركت فرهنگ فیلم تهران اظهار امیدواری كرد كه با تولید و عرضه آثار برجسته و جذاب، نوجوانان و جوانان را از مشاهده برخی آثار ناسالم كه به راحتی در دسترس آنان قرار می گیرد منصرف كرد.
احمد آقالو، میكائیل شهرستانی، راضیه مومیوند،‌ باقر كریمپور،‌ امیر فرحان نیا،‌ صنم صالحی ، حسین فلاح،‌ افسانه محمدی،‌ محمدرضا خادمی، بهرام سروری نژاد،‌ مصطفی عبدالهی، محمد رضاعلی،‌ امیر زنده دلان، رضا صفایی، الكساندر اوانسیان،‌ پیمان قاسم زاده، مقداد اسلامی، بهناز بستان دوست، علی زرینی، شمسی صادقی، پرویز حاجی زاده، محمد حسن عشقیان، شهریار حمزیان بازیگران اصلی این نمایش هستند.
سایر عوامل مكبث عبارتند از: دستیاران: صنم صالحی_شیرین فرخنده نژاد، صدا بردار: علی حاجی نوروزی
افكتور و تهیه كننده: فرشاد آذرنیا، هماهنگی: محمد رضا عددیان، مدیر تولید: بهزاد ناظری، ‌كارگردان: میكائیل شهرستانی.
 
 
 
 
 
 
 
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع خبرگزاری فارس
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
آشنایی با معماری شگفت انگیز سی و سه پل اصفهان آشنایی با معماری شگفت انگیز سی و سه پل اصفهان

یکی از مشهورترین و زیباترین جاذبه‌های گردشگری و اماکن تاریخی ایران سی و سه پل یا همان پل الله وردی خان است که در شهر اصفهان قرار دارد. در این مطلب تصمیم داریم به معماری سی و سه پل بپردازیم و حقایق جالبی را در رابطه با این مکان تاریخی مطرح کنیم

 
X