خواننده لس آنجلسی باز هم رسوایی اخلاقی به بار آورد! + عکس
جدیدترین رسوایی اخلاقی برای یکی از خوانندگان لس آنجلسی برای او دردسر ساز شد

رسوایی جدید ساسی مانکن

ساسان حیدری یافته ملقب به ساسی مانکن، این بار نه با انتشار آهنگی غیر اخلاقی بلکه با خبری جنجالی حاشیه ساز شد. این خواننده که با آثار انحرافی، خود را سر زبان‌ها می‌اندازد، حالا خود را صاحب فرزندی می‌بیند که تمایلی به داشتن وی ندارد و می‌خواهد او را از خودش دور کند.

جدیدترین رسوایی اخلاقی خواننده لس آنجلسی
پسر ساسی مانکن


ماجرا از این قرار است که ساسان یافته، برای اقامت در آمریکا با خانمی به اسم سایه ازدواج می‌کند. سایه باردار می‌شود و این در حالی است که هنوز مشکل اقامت ساسان یافته حل نشده است. پس از این که اقامت آمریکا برای آقای خواننده فراهم می‌شود، او همسر و فرزندش را که مایل به نگهداری آن نبوده رها می‌کند. ظاهرا ساسان یافته می‌خواسته بچه سقط شود. این اتفاق نیفتاده و حالا فرزند خواننده لس آنجلسی با نام «برسام» یکی از سوژه‌ها در فضای مجازی شده است.

جدیدترین رسوایی اخلاقی خواننده لس آنجلسی
جدیدترین رسوایی اخلاقی خواننده لس آنجلسی


گفته می‌شود سایه همسر سابق ساسی مانکن خود را به یکی از کنسرت‌های او رسانده و تلاش کرده برسام را به پدرش نشان دهد که با این موضوع مخالفت شده است.

برسام جدیدترین شاهد برای بیان رسوایی‌های اخلاقی خواننده لس آنجلسی است. خواننده‌ای که تلاش می‌کند، خط قرمز‌های اخلاقی را در شعر و موسیقی و موزیک ویدیوهایش کنار بزند و در زندگی شخصی هم اینگونه عمل کرده است. ترویج روابط نامشروع با تصاویر محرک تنها بخش کوچکی از فسادهای اخلاقی در میان خوانندگان لس آنجلسی است.

جدیدترین رسوایی اخلاقی خواننده لس آنجلسی
عکس ساسی مانکن و پسرش


این فرد به اصطلاح خواننده چندین بار با رفتارهای نامناسب خود حاشیه‌هایی را به وجود آورده است. آخرین رسوایی او به ماجرای تراژدی جدایی با یک مدل ایرانی به نام «دنیا» برمی‌گردد که حواشی زیادی به همراه داشت.


بیشتر بدانید : همه می‌خواهند ساسی مانکن بشوند!!

بیشتر بدانید : همکاری علی لهراسبی با ساسی مانکن!! عکس

بیشتر بدانید : عکس‌هایی از حضور هنرمندان در کنسرت «حامی»: نیوشا ضیغمی، شبنم قلیخانی، یزدانی و..

بیشتر بدانید : «سوسن خانمی ها» به میان مردم آمدند!!

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: yjc.ir