نقاشی‌ های شگفت‌ انگیزی که چشمانتان را فریب می‌دهد!
به نقاشی‌ها با دقت نگاه کنید. شما با دیدن جزئیات نقاشی‌ها سیمون سرگرم خواهید شد و این کاری است که تنها از عهده او برمی‌آید. سیمون با استفاده از عکس‌های معمولی روزمره....

نقاشی هایپررئال سیمون هنسی

«سیمون هنسی» هنرمند 37 ساله ای است که در شهر بیرمنگام انگلستان زندگی می‌کند که به سبک ‌هایپر رئال یا فوق رئال نقاشی می‌کند. او به دقت جزئیات پرتره را به تصویر می‌کشد.

نقاشی‌های سیمون بازتابی از واقعیت هستند، اما درحقیقت این کارهای هنری حتی از سوژه نقاشی هم پیشتر می‌روند. با به کارگیری دوربین به عنوان اصول نقاشی او قادر است تصاویر غیرواقعی که به عنوان واقعیت‌های ما مورد قضاوت قرار می‌گیرند را بسازد.

نقاشی و تغییر واسطه‌ها مثل تبدیل زبان عکاسی به زبان نقاشی سبب خلق محاسبات دقیق درمیان پروسه تغییر می‌شود. با این حال تصویرسازی بدلی سیمون که از عکاسی سرچشمه می‌گیرد قادر است نقاشی‌هایی خلق کند که به اندازه کافی می‌توانند چشمان ما را بفریبند!

در زیر نمونه‌هایی از نقاشی‌های باور نکردنی فوق رئال را می‌بینید.

 

به نقاشی‌ها با دقت نگاه کنید. شما با دیدن جزئیات نقاشی‌های سیمون سرگرم خواهید شد و این کاری است که تنها از عهده او برمی‌آید. سیمون با استفاده از عکس‌های معمولی روزمره نقاشی‌هایی خلق کرده است که ما را به تعجب وامی‌دارد. براستی که خلاقیت بهترین چیز است!

 

 اوانجلین لیلی

 آنجلینا جولی

 

 

 

 

 

 

 

 

تهیه و  ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ