دکوراسیون آپارتمانهای کوچک برای زوجهای جوان
درک انتخاب زیرکانه اسباب و اثاثیه می‌تواند به شما در بزرگ جلوه دادن یک آپارتمان کوچک کمک کند.این راه حلی است که بیشتر زوج‌های جوان با فضاهای کم آپارتمانشان دارند

راه حل هایی برای کمبود فضا در خانه های کوچک

انباری شیک
انباری شیک,دکوراسیون آپارتمانهای کوچک برای زوجهای جوان

فضایی را برای مخفی کردن درهم و برهمی ها ایجاد کنید. در این تصویر میز قهوه ای رنگ هم قابلیت تغییر مکان را به راحتی می دهد و هم درون آن فضایی است برای انبار کردن وسایلی که نباید در معرض دید باشد. فضای بسیار مناسبی است برای قرار دادن اسباب بازی های بچه ها. این نمونه چوبی هم بسیار شیک است و هم کاربردی، که در هر فضایی قابل استفاده است.
 

بیشتر بدانید : چیدن خانه های کوچک آپارتمانی با 5 ترفند

انتخاب صحیح مبلمان
انتخاب صحیح مبلمان,دکوراسیون آپارتمانهای کوچک برای زوجهای جوان

در فضاهای کوچک بیشتر از کاناپه های بدون دسته یا با دسته های ظریف استفاده کنید. در اتاقهای کوچک کشف کردن نقطه هایی برای نشستن میهمانان همیشه آسان نیست، در صورتیکه اگر مبلمان شما بدون دسته باشد بدون از بین رفتن راحتی مهمانان از هر صندلی بیشتر می توان استفاده کرد .

کاربری بیشتر

در فضاهای کوچک اسباب و اثاثیه ای انتخاب کنید که چندین کاربرد داشته باشد. مانند میز وسط اتاق که هم به عنوان میز کاربرد دارد و هم می توان برای قرار دادن پاها در هنگام خستگی استفاده کرد. به علت کوچک بودن فضا امکان برخورد پا به گوشه های کاناپه و میز بیشتر خواهد بود، بنابراین در این اتاق از اثاثیه ای استفاده شده است که دارای لبه های گرد و ملایم باشد.
 

پاپ آرت
پاپ آرت,دکوراسیون آپارتمانهای کوچک برای زوجهای جوان

در اتاق کوچک خود از کارهای هنری که در سایز بزرگ چاپ شده اند استفاده کنید، که در این اتاق هم چند کار ارزان قیمت چاپ شده در سایزی بزرگ به دیوار های سفید زده شده است که به بزرگ جلوه دادن اتاق بسیار کمک کرده است.
 

دیدی باز
دیدی باز,دکوراسیون آپارتمانهای کوچک برای زوجهای جوان

بدون شلوغ کردن فضا از رنگهای ملایم با طرحهای لطیف در فرش، پرده و پارچه مبل استفاده شده است. برای بزرگ نشان دادن فضا بهتر است از اثاثیه ای استفاده کنید که دیدی باز داشته باشند مثل باز بودن فضای بین پایه های مبل و میز که از اشغال فضا جلوگیری کرده است.
 

دیدی آشکار
دیدی آشکار,دکوراسیون آپارتمانهای کوچک برای زوجهای جوان

از اسباب و اثاثیه روشن استفاده کنید، در این تصویر از میز شیشه ای استفاده شده است که فضای بسیار مناسبی برای انجام کارهای روزمره مثل دیدن تلویزیون و خوردن عصرانه و چای و حتی بازی بچه‌ها را فراهم کرده است. در فضاهای کوچک از اثاثیه ای استفاده کنید که بار بصری کمتری دارند.
 

استفاده از فضاهای پرت
استفاده از فضاهای پرت,دکوراسیون آپارتمانهای کوچک برای زوجهای جوان

از فضاهای پرت شده‌ی درون کار هم استفاده کنید. می‌توانید با استفاده از طبقات با رنگهای مشابه، یک دید زیبا به اتاقتان بدهید، در حالیکه از آن قسمت برای قرار دادن وسایل تان هم می‌توانید استفاده کنید. رنگ نارنجی به کار برده شده در کنار سفیدی دیوار اتاق را زیباتر ساخته است.
 
 

بیشتر بدانید : چیدمان مبل در خانه های کوچک امروزی + 9 ایده کاربردی

بیشتر بدانید : دکوراسیون خانه های کوچک را چگونه بچینیم؟

بیشتر بدانید : دکوراسیون داخلی خانه های کوچک را چگونه بچینیم؟

بیشتر بدانید : فضاهای مخفی، معجزه ای مخصوص آپارتمان های کوچک امروزی!!

بیشتر بدانید : دکوراسیون آشپزخانه کوچک را در آپارتمان های امروزی اینگونه بچینید!!تهیه و ترجمه:گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ