با توجه به کمبود فضا در خانه های امروزی طراحان داخلی هم لزوم تغییر در جزئییات مربوط به دکوراسیون داخلی را به در دستور کار خود گنجاندد. مبل L یکی از این المان هاست...
 

 

با توجه به کمبود فضا در خانه های امروزی طراحان داخلی هم لزوم تغییر در جزئییات مربوط به دکوراسیون داخلی را به در دستور کار خود گنجاندد. این نوع طراحی برای فضاهای امروزی دلنشین و چند منظوره می نماید.این کلکسیون که توسط گروه rochorobboies طراحی شده است به حق از زیباترین نمونه های L,است .

نظمی نوین :این ساختار به طور نا خودآگاه به ایجاد نظمی نوین در چیدمان داخلی منزل می انجامد.
 
 
کانون گرم خانواده:اینکه با توجه به دور تر شدن اعضائ خانواده این فرم دوباره بعد از یک روز پر مشغله افراد را کنار هم و در کانون گرم خانواده قرار می دهد.
 
یک تیر و دو نشان :گاه کاربری یک اثر می تواند چند جانبه باشد مثلا یک جوان مجرد می تواند با خرید این نوع مبلمان از آن برای خواب و استراحت روزانه نیز بهره ببرد .

چیدمان متنوع :
 این طراحی به شما کمک می کند تا بتوانید در یک فضای کوچک چیدمانی متنوع ایجاد کنید و اگر هم فضای بزرگی در اختیار دارید می توانید از این نوع مبلمان برای نشیمن اعضای خانواده استفاده کنید .
 
فنگ شویی :صاحب نظران علم فنگ شویی ساختار ال مانند را راه خوبی برای جریان انرژی مثبت در محیط خانه می دانند.
 
راهنمای خرید مبل L:
اندازه:
ابتدا برای خرید این نوع مبل بهتر است طول و عرض مکانی که مبل در آن قرار می گیرد اندازه گیری کنید . مبل شما باید متناسب با فضای جاگیری آن باشد نه بزرگتر و نه کوچکتر.


رنگ:
اگر تمایل به تضاد رنگی دارید می توانید از رنگ های مکمل با دیگر اثاثیه و ساختار منزل (دیوار پوش,کف,پرده,روشنائی)بهره ببرید. این رنگ ها در کنار هم بسیار نمود دارند .
 

رنگ های خنثی ایده جالبی است شما می توانید با کوسن های رنگی از بی روحی آن بکاهید. رنگ کوسن ها را می توانید هماهنگ با دیگر وسائل منزل انتخاب کنید.

اگر طالب هماهنگی و هارمونی هستید رنگ های تنالیته ایده خوبی برای انتخاب  شماست.

چند منظوره:
برای انتخاب مبل بهتر است همه جوانب را در نظر بگیرید ,بهتر است مبل شما داری چند جای مخفی برای روزنامه ,کتاب و کشو مخفی و حتی یک کابینت کوچک برای ظروف باشد . میز های عسلی درهم یا مخفی و یا بر روی دسته ها هم ایده های خوبی هستند.


تشک :
تشک مبل شما بهتر است عریض , راحت , ضد سر  و تا حدودی سفت باشد .

پارچه:
پارچه مبل  را بهتر است از انواع ساتن انتخاب نکنید . این پارچه ها سر هستند و نشستن شما را دچار مشکل می کنند.

ساختار مبل:
 گاه ساختار مبل L از هر دو طرف محدود به دسته می شود و گاه از یک طرف مبل آزاد است . مبل هایی که از یک طرف آزادند معمولا برای استراحت روزانه مانند تخت عمل می کنند و آزادی عمل بیشتری به کاربر می دهند.
 

فضای کوچک:
اگر فضای منزل یا سوئیت شما خیلی کوچک است مبل L تخت خواب شو یک گزینه عالی است.
 
تهیه و تدوین :گروه سبک زندگی سیمرغ (نیکو عارفی زاده)
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ
 
مطالب پیشنهادی:
تغییرصرفه جویانه‌ و زیبای فضای داخلی خانه !!
چگونه اتاق خوابی آرامش‌بخش داشته باشیم؟
مدرن ترین دکوراسیون نمایشگاه های پایتخت را، خود بسازید!؟
10 شیوه برای افزایش استفاده از یک شومینه
قابل توجه خیاط ها:اتاق کار و نشیمن با دکوراسیون زیبا
 
 
 
 

X