در دکوراسیون داخلی این رنگ را جایگزین رنگ سفید کنید
رنگ سوسن وحشی تقریبا سفید است که کمی شبیه رنگ زرد است. این رنگ ملایم، جایگزین فوق العاده ای برای رنگ سفید محسوب می شود که  در فضاهای خاص ، سرد و متوازن دیده می شود

خانه خود را با این رنگ سفید مایل به زرد روشن کنید

در این مقاله می خواهم یکی از رنگ های مورد علاقه ام را به شما معرفی کنم. رنگ سوسن وحشی، این رنگ تقریبا سفید است که کمی شبیه رنگ زرد است. این رنگ ملایم، جایگزین فوق العاده ای برای رنگ سفید محسوب می شود که  در فضاهای خاص ، سرد و متوازن دیده می شود. اگر می خواهید در فضای مدرن و مینیمالیستی، شور و حرارت را خلق کنید، از این رنگ استفاده کنید یا اگر می خواهید در یک خانه سنتی تر از  یک رنگ خنثی استفاده کنید، این رنگ گزینه خوبی است.

بیشتر بدانید : دکوراسیون داخلی با رنگ صورتی،5 رنگ برتر به پیشنهاد طراحان دکوراسیون


رنگ سوسن وحشی در دکوراسیون داخلی

رنگ سوسن وحشی در دکوراسیون داخلی

این رنگ را می توانید در داخل گل لیلیوم لانگیفلروم یا لیلی ایستر مشاهده کنید. گل های باشکوه این گل در پاییز  ظاهر می شوند، اما زودتر کشت می شوند، به همین دلیل این گل را مرتبط یا ویژگی های بهار میدانیم یعنی تولدی دوباره، عشق، لذت و زیبایی.
در اینجا می خواهم رنگ هایی را برای شما معرفی کنم که از گل لیلی ایستر الهام گرفته شده اند : رنگ زرد روشن، یاسی روشن، صورتی روشن

 

برای دیوارهای حمام از زرد روشن استفاده کنید

برای دیوارهای حمام از زرد روشن استفاده کنید

ترکیب رنگ آمیزی مانند این تصویر، همه لوازم و متریال های جالب را برای جلب توجه بیشتر فراهم می کند. رنگ جسورانه روی دیوار که به رنگ زرد روشن است می تواند چشم هر کسی را به خود خیره کند. من عاشق این نوع رنگ دیوار هستم که با کف های چوبی هماهنگ شده است و رنگ زرد کمی در آن به چشم می خورد و به وسیله رنگ دیوار خود را نشان می دهد.

 

 

دیوار اتاق زیر شیروانی را ترکیبی زرد روشن و سفید بزنیددیوار اتاق زیر شیروانی را ترکیبی زرد روشن و سفید بزنید

اکثر اتاق های زیر شیروانی فاقد پنجره هستند، اما همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این اتاق دارای یک پنجره سقفی زیبا و بزرگ می باشد که نور طبیعی را وارد اتاق می کند. ترکیب نور کم با سقف شیب دار باعث می شود فضایی تنگ و غار مانند دیده شد. من دوست دارم این حالت را با رنگ کردن دیوار به رنگ سفید یا سفید یخی از بین ببرم. برای داشتن خوابی آرام بخش در شب می توانید برای این نوع اتاق ها از رنگ های ملایم و آرامبخش مانند سفید، زرد کم رنگ و رنگ چوبی ملایم استفاده کنید که گرم و چشم نواز هستند.

 

 

یک اتاق خواب رویایی بچینید

یک اتاق خواب رویایی بچینید

این اتاق با تابش نور خورشید تقریبا سفید به نظر می رسد. اگر دیوارها و سقف یک رنگ نقاشی شده بودند، این تضاد باعث می شد تا شیب سقف بسیار بیشتر دیده شود. به همین دلیل برای دیوار این اتاق از رنگ زرد ملایم با پشت دری های شفاف و آبی کم رنگ استفاده شده است.

 

 

اتاق خواب با ترکیب رنگی زرد و آبی کم رنگ

اتاق خواب با ترکیب رنگی زرد و آبی کم رنگ

این هم یک اتاق خواب دیگر با رنگ آمیزی زرد کم رنگ و آبی است. در این این اتاق یک میز فیروزه ای روشن هم قرار دارد. این اتاق زیبایی خود را مدیون پنجره هایی با قاب بندی چوبی روی دیوار، کف اتاق و همچنین پارچه ها و دیگر وسائل تزئینی می باشد.

 

 

کابینت های زرد روشن آشپزخانه تان را به روز می کند

کابینت های زرد روشن آشپزخانه تان را به روز می کند

این روزها کابینت های رنگ شده در آشپزخانه مد روز هستند. یک سایه زرد کم رنگ برای آشپزخانه سنتی ایده آل به نظر می رسد. اگر کفپوش آشپزخانه تان قهوه ای باشد می توانید از یک حصیر به رنگ زرد روشن استفاده کنید. همه این سایه های گرم به تعادل سردی وسایل استیل آشپزخانه کمک خواهند کرد.

 

 

یک ایوان بهاری با ترکیب رنگی زرد و طوسی روشن

یک ایوان بهاری با ترکیب رنگی زرد و خاکستری روشن

نگاهی هم به بیرون از این ایوان با رنگ شاد و روشن می اندازیم. اگر این فضا با سفید یخی مزین شده بود، فکر نمی کنم تا این حد زیبا دیده می شد. رنگ زرد یک ترکیب زیبایی را در نقاشی کف ایوان با خاکستری ملایم ایجاد کرده است. این ترکیب رنگی خاکستری، آبی و زرد ملایم بسیار زیبا و آرام بخش است.

 

در زیر چند ترکیب رنگی زیبا که برگرفته از گل سوسن وحشی است را به شما معرفی می کنیم :

 

ترکیب رنگ صورتی روشن، صورتی چرک و سبز صدری روشن

ترکیب رنگ صورتی روشن، صورتی چرک و سبز صدری روشن

 

 

ترکیب رنگ صورتی روشن، یاسی و سبز زیتونی

ترکیب رنگ صورتی روشن، یاسی و سبز زیتونی

 

ترکیب رنگی سورمه ای، آبی و صورتی روشن

ترکیب رنگی سورمه ای، آبی و صورتی روشن

 

ترکیب رنگی نارنجی روشن، یاسی و صورتی روشن

ترکیب رنگی نارنجی روشن، یاسی و صورتی روشن

 

بیشتر بدانید : در دکوراسیون داخلی چه رنگ هایی را می توانیم با رنگ آبی ست کنیم؟

 

تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ

 

Save