تصاویری عجیب از بازیکنان والیبال زنان ایران
تیم ملی والیبال زنان ایران در حالی اردوی آماده‌سازی خود را سپری می‌کند که تصاویر منتشره شده از این تیم نگرانی‌هایی را درباره حمایت و توجه فدراسیون از این تیم ایجاد کرده است

عدم توجه به بازیکنان تیم ملی والیبال بانوان

اردوی تیم ملی والیبال زنان ایران مدتی است آغاز شده تا ملی‌پوشان خود را برای مسابقات قهرمانی آسیا که شهریور سال جاری برگزار می‌شود، آماده کنند. بر این اساس مطابق با اعلام فدراسیون والیبال، ۲۶ بازیکن در دو گروه به نخستین اردوی انتخابی دعوت شده‌اند تا زیر نظر فاطمه شعبان خمسه به عنوان مربی کار خود را آغاز کنند. البته هدایت تیم والیبال زنان را فریبا صادقی بر عهده دارد که به دلیل ابتلا به کرونا در قرنطینه به سر می‌برد.

فدراسیون والیبال به تازگی گزارشی تصویری از تمرینات تیم ملی منتشر کرده که باعث تعجب شده، چرا که ملی‌پوشان لباس‌های‌ متفاوتی را به تن کرده‌اند و یکدستی در تیم به چشم نمی‌خورد، حتی برخی از آنها لباس تیم‌های باشگاهی خود را پوشیده‌اند.

تیم ملی در هر رشته‌ای از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که باید شان و جایگاه آن به خوبی حفظ شود. تهیه لباس یکدست برای ملی‌پوشان کوچکترین کاری است که فدراسیون‌های ورزشی باید انجام بدهند تا اینگونه تصاویری رنگارنگ تحت عنوان تیم ملی منتشر نشود.

هر چند این اردو انتخابی است و شاید گفته شود که در اردوی انتخابی لباس یکدست به بازیکنان داده نمی‌شود اما این موضوع چیزی جز توجیه نیست، چرا که تهیه ۲۶ دست لباس هزینه چندانی برای فدراسیون ندارد و کار سختی نیست اما وجهه مناسبی از تیم ملی را نشان می‌دهد. از طرفی تیم ملی بزرگسالان ویترین والیبال زنان است که باید توجه ویژه‌ای به آن شود و توجیهاتی از این دست که لباس از اردوی اصلی داده  می‌شود، قابل پذیرش نیست.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی