صحبت های زن ایرانی بعد از پوشیدن پیراهن پورتو
زهرا مغانی درباره حضور در تیم پورتو و اهداف خود در این فصل صحبت کرد

حضور زهرا مغانی در پورتو

به نقل از اسپورتال، زهرا مغانی، بازیکن تیم ملی والیبال ایران و باشگاه پیکان با قراردادی رسمی به تیم پورتو پرتغال پیوست. از او به عنوان یکی از پدیده های آینده والیبال ایران و حتی آسیا یاد می شود.

مغانی درباره حضور در تیم پورتو گفت: خیلی خوشحال و هیجان زده هستم که در این تیم هستم. حضور در این باشگاه که بزرگ و حرفه ای است شانس بزرگی برای من است و تجربه خیلی خوبی برای من خواهد بود. پاسور بودن پست حساسی در والیبال است و من را کمی هیجان زده می کند ولی من آدمی نیستم که بترسم و تسلیم شوم و تمام تلاش خود را برای درخشش در اینجا به کار خواهم گرفت.

اود دامه داد: پورتو شهر زیبا و بزرگی است و خیلی خوشحالم که اینجا را می بینم. تمام تلاشم را می کنم تا بتوانم بیشترین برد را اینجا به دست بیاورم. خیلی تلاش کردم که به اینجا برسم و قول می دهم تمام تلاش خود را برای موفقیت تیم به کار بگیرم.

همچنین سمیرا ایمانی فولادی والیبالیست سال‌های گذشته که در تیم ملی ایران نیز مربیگری کرده است اکنون در کادر تیم پورتو است. او نیز درباره حضور در این تیم گفت: پورتو باشگاه بزرگ و حرفه ای در پرتغال است و خوشحال هستم که اینجا هستیم. به واسطه حضور طارمی در تیم فوتبال پورتو، این باشگاه هواداران زیادی در ایران دارد و خیلی ها پورتو را دنبال می کنند. امسال تلاش می کنیم بیشترین امتیاز و پیروزی را در بازیهای خودمان به دست بیاوریم.گردآوری: گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir